Леонардо (Черепашки-ніндзя)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Jump to navigation Jump to search
Леонардо
Леонардо.jpg
Історія
Видавець Mirage Studios
Дебют Eastman and Laird's Teenage Mutant Ninja Turtles #1 1984 року
Автор(и) Кевін Істмен, Пітер Лерд
Характеристики
Псевдоніми Лео
Союзники
Найстаріший, Хамато Йоші, Сплінтер, Мікеланджело, Рафаель, Донателло, Шкіроголовий, Ейпріл О'Ніл, Кейсі Джонс
Вороги
Шреддер, Хан, клан Фут, Бакстер Стокман, агент Бішоп
Особливі сили
Майстер ніндзюцу, майстер раптового проникнення

Леонардо — вигаданий персонаж всесвіту черепашок ніндзя, майстер бойових мистецтв, який володіє мечами ніндзя-то і носить блакитну пов'язку. Черепашки вважають Леонардо своїм лідером. Він, як і Рафаель, дуже емоційний і тяжко переносить втрати. Леонардо є найкращим учнем Сплінтера. Він приділяє багато часу тренуванням та медитації і напрочуд серйозно ставиться до занять свого вчителя.

Історія[ред.ред. код]

Леонардо

Одного разу, хлопчик випустив з рук банку з чотирма маленькими черепашками, і вони впали через каналізаційну решітку. А поблизу їхала вантажівка з хімікатами. Але одна каністра випала, розбилася, і хімікати потекли у каналізацію, і вилилися на черепашок. Але на щастя їх знайшов щур, але він теж вляпався у хімікати. Минали роки, і через хімікати черепашки і щур почали рости. Сплінтер дав їм імена відомих майстрів епохи Відродження. Майстер Сплінтер згадав уроки свого вчителя і зараз навчає черепашок.

Леонардо є найкращим учнем майстра Сплінтера. Багато вільного часу він приділяє тренуванням та медитації і напрочуд серйозно ставиться до занять свого вчителя, тому має тісні стосунки зі Сплінтером.

Леонардо зі своїми братами не раз перемагали Шреддера. Але він постійно відроджувався. Одного разу, використовуючи захоплені технології трицератонів, технікам Шреддера вдається створити космічний корабель, на якому він зможе повернутися на рідну планету утромів і поневолити її. Якщо тільки в те, що відбувається знову не втрутяться черепашки ніндзя. Шляхом неймовірних зусиль черепашкам вдається-таки пробратися на злітаючий зореліт Ороку Сакі. Тепер нашу четвірку чекає фінальна битва зі Шреддером, і від результату цієї сутички залежатиме не лише їх доля, але і доля усієї Галактики. Черепашки разом зі своїм учителем довго билися, але сили були нерівні. Ч'релл одягнув новий костюм Шреддера, набагато сильніший за попередній, у ньому він був майже непереможний. Черепашки вирішують підірвати космічний корабель, адже якщо вони не зроблять цього, загинуть не лише вони, а й мільйони невинних істот. На щастя, утроми змогли зупинити час в кораблі і врятувати черепашок та їх ворогів. Верховний Суд Утромів вирішив відправити Ч'релла на льодяний астероїд, де він нікому не зашкодить. Прийомну дочку Шреддера Караї і доктора Чапліна утроми передали поліції, що на Землі. Черепашкам Ніндзя і майстру Сплінтеру вони перев'язали рани і також відправили їх на Землю.

З того часу Лео дуже змінився. Він став звинувачувати себе у тому, що не зміг врятувати свою сім'ю, якби утроми не зупинили час, його сім'я б загинула. Це дуже непокоїло майстра Сплінтера. Під час тренування Леонардо виходить із себе і серйозно поранить учителя Сплінтера. Тепер йому слід відправитися в Японію, зустрітися з новим сенсеєм, сенсеєм сенсея майстра Сплінтера Хамато Йоші, якого звуть Найстаріший і навчитися у нього як долати свій гнів.

Після відходу Ороку Сакі главою клану Фут стає Караї. І перше ж, що вона має намір зробити — це відшукати притулок черепашок ніндзя і покінчити з ними раз і назавжди!

Повернувшись в Нью-Йорк, Леонардо виявляє, що їх будинок зруйнований, а брати і майстер Сплінтер таємничим чином зникли. На щастя, черепашкам вдалося сховатися, Леонардо відшукує своїх братів і майстра Сплінтера, також він знаходить черепашкам новий притулок. Леонардо дає майстру Сплінтеру нову бойову палицю, яку передав йому Найстаріший.

Тепер майстер Сплінтер розуміє, що Леонардо багато чого навчився у Найстарішого.

Особистість[ред.ред. код]

Леонардо, як і Рафаель, дуже емоційний і тяжко переносить втрати. Також він дисциплінований, добре вихований і непохитний у рішеннях лідер. Лео має гарні стосунки зі Сплінтером, і більше вільного часу проводить на тренуваннях, серйозно ставиться до занять свого вчителя.

Див. також[ред.ред. код]