Луан ван Гутен

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Персонаж мультфільму
Луан Ван Гутен
Luenn van Houten
Luann.png
Стать жінка
Вперше з'явився Гомера визначено
Озвучення Тресс Макніл, Меггі Розвелл
Вік 42
Колір волосся синє
Робота інженер ?
Родичі чоловік Кірк Ван Гутен,синМілгаус

Луан ван Гутен — вигаданий персонаж серіалу «Сімпсони», мама Мілгауса ван Гутена. Луан уперше з'явилася у серії третього сезону серіалу і часто понині фігурує серіалі, хоча спершу була задумана бути епізодичною. Їй 34-35 років, вона має синє волосся і брови. Останнім часом розлучилася з її колишнім чоловіком Кірком і має кавалера Піро. Хоча згодом одружилася вдруге з колишнім чоловіком.

Загальний опис[ред. | ред. код]

Біографія[ред. | ред. код]

Луан ван Гутен народилась у Шелбівілі. Її тато був власником крекерної фабрики. Вона має голландські корені, на це вказує її прізвище. Луан переїхала у Спрингфілд для того, щоб здобути вищу освіту. Вона вчилася в одному університеті з Гомером Сімпсоном, скорше усього, на інженера (вона так казала Бартові). Приблизно у 23 роки вона познайомилася з її майбутнім чоловіком Кірком. Через рік вони одружилися і ще через рік народили сина, найкращого друга Барта — Мілгауса. Цікаво, що вона зналася з усіма найвідомішими (для глядача) жінками Спрингфілда — Мардж, Мод Фландерс, Хелен Лавджой, Кукі Куан та іншими, навіть їздила із ними у літній табір, де Мардж уперше зустрілася з Гомером.

Перша поява[ред. | ред. код]

Для досить відомого у майбутніх серіях персонажу Луан з'явилася досить пізно, лише у третьому сезоні серіалу «Сімпсони», у 044 серії Гомера визначено. Спершу вона задумувалася лише на кілька епізодів у серіалі, згодом їй присвоїли епізодичні ролі, а потім Луан перетворюється на цілком повноцінного персонажа — мами Мілгауса. Та навіть у цій серії їй було відведено невелику роль, як одного з батьків Мілгауса. Згодом персонаж був розвинений.

Розлучення[ред. | ред. код]

По сюжету, у серії 8 сезону «Ван Гутени розбігаються» Луан і Кірк подають на розлучення, хоча цьому не сприяли їхні відносини у перших 7 сезонах. Хіба що типова невдачливість Кірка, запальність та депресивність у його діях і стали причиною конфліктів, що стали повторюватися з 5 сезону серіалу. Останньою краплею став вираз Кірка «Я розгубив свій авторитет, коли на тобі одружився». Луан дико образилася на нього і поїхала до своїх батьків у Нью-Йорк.Після розлучення, Луан вирішує, що має із кимось жити разом і закохується у молодого хлопця Піро. Звісно, це не подобається Кірку і він має неприємні відносини з нею, проте він знайомий із Піро, з яким теж не товаришує. Часом Піро і Луан мають проблеми та розходяться, і у Кірка були шанси повернути собі Луан, і вони навіть зблизилися у 17 сезоні, проте Барт і Мілгаус (щоб не дозволити народженню сестри або брата Мілгауса) знову знайшли спосіб посварити їх (підклавши ліфчик Мардж у ліжко Кірка). Результати були позитивні для Мілгауса — його батьки знову розійшлися.

Риси характеру і зовнішності[ред. | ред. код]

Луан, Кірк і Мілгаус

Луан дуже схожа на свого сина і чоловіка. Цю схожість пояснили тим, що вони усі голландці, а отже і мусять мати однакові риси зовнішності. Як і її родичі, Луан має сині брови та синє волосся, що не є фарбованими. За допомогою брів вона виражає велику кількість почуттів, найбільше — незадоволеність діями своїх кавалерів — тоді Луан каже «Хмффф!» і відвертається, що дає відсилку до молодих дам 18-19 століття. Крім цього, Луан чудова домогосподиня і робітниця, проте не вказано, ким вона є. Вона живе з сином Мілгаусом, який є її єдиним сином, пестить і потурає його усім примхам, що є часто об'єктом насмішок над Мілгаусом, а також часто соромить Мілгауса при людях, розповідаючи про його погані соціальні навички, при чому, говорячи обговорюючи його численні проблеми прямо при ньому. Навіть більше, декілька разів вона приводила Мілгауса на різні ток-шоу, де розповідала про його сечостатеві системи, зокрема про його енурез і інші особисті проблеми. Луан є хорошою жінкою і хорошою мамою, проте дуже часто «перестарається» і від цього страждає Мілгаус. Наприклад, вона одного разу наймає домашнього репетитора, який є дуже вимогливим і змушує Мілгауса займатися аж з 12 дня до 10 вечора, при чому не дозволяючи йому робити перерву і дивитися шоу Чуха і Сверблячки та різні передачі клоуна Красті.

Вік[ред. | ред. код]

Вік Луан ван Гутен не є чітко визначеним.Мардж Сімпсон казала, що Луан молодша від неї на півтора року, а у 15 сезоні Луан каже, що має 35 років.Її чоловік, Кірк ван Гутен, неодноразово заявляв, що його дружині 38 років, проте Луан виглядає молодше 38-40 років, хоча Нед Фландерс теж здається мати 40 років, проте йому вже за 60. Тому, краще вірити самій Луанн. Вікова різниця між Луан і Кірком приблизно 5 років, отже, якщо Кірку 40, то Луан має бути 35 років.

Одяг[ред. | ред. код]

Луан не має консервативного стилю одягу, як більшість мешканців Спрингфілда і часто змінює одяг, який вона носить. Найбільше їй подобаються вузькі рожеві штани та біла сорочка, або сині джинси та різноколірні светри. Саме Луан яскраво виглядає на фоні людей Спрингфілда, які нечасто змінюють одяг, ну і звісно вона так одягається, щоб сподобатися чоловікам. В одному з епізодів Луан зізнається, що їй дуже самотньо живеться без Кірка, проте повертати його вона не збирається.

Одним з «аналогів» по постійній зміні одягу Луан є ніхто інший, як Мо Сізлак, який постійно носить інший одяг не переслідуючи ніяких причин, проте часом Мо носить дорогі піджаки, щоб видатися багатим, але насправді таким не є.

Див. також[ред. | ред. код]