Луцій Папірій Красс (військовий трибун з консульською владою 368 року до н. е.)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Луцій Папірій Красс
Ім'я при народженні Lucius Papirius Crassus
Народився невідомо
Помер невідомо
Громадянство Римська республіка
Місце проживання Рим
Діяльність політик і військовий діяч
Посада військовий трибун з консульською владою
Термін 368 рік до н. е.
Рід Папірії
Батько Луцій Папірій Красс
Діти Луцій Папірій Красс, Марк Папірій Красс

Лу́цій Папі́рій Красс (лат. Lucius Papirius Crassus; IV століття до н. е.) — політичний і військовий діяч Римської республіки, військовий трибун з консульською владою (консулярний трибун) 368 року до н. е.

Біографічні відомості[ред. | ред. код]

Походив з патриціанського роду Папіріїв. Ймовірно його батьком був Луцій Папірій Красс, військовий трибун з консульською владою 382 року до н. е.

368 року до н. е. його було обрано військовим трибуном з консульською владою разом з Спурієм Сервілієм Структом, Сервієм Корнелієм Малугіненом, Сервієм Сульпіцієм Претекстатом, Тітом Квінкцієм Цинціннатом Капітоліном, Луцієм Ветурієм Крассом Цикуріном.

Коли народні трибуни Гай Ліциній Кальв Столон і Луцій Секстій Латеран долучили італійські племена до голосування з питання запропонованих законів на користь плебеїв, незважаючи на вето, накладене іншими народними трибунами, сенат призначив Марка Фурія Камілла диктатором задля того, щоб не допустити голосування законів, запропонованих Гаєм Ліцінієм і Луцієм Секстієм. Про безпосередні дії самого Луція Папірія відомостей немає.

Подальша доля Луція Папірія невідома.

Родина[ред. | ред. код]

  • Сини:

Джерела[ред. | ред. код]

(лат.)