Луїс Лопес (Grand Theft Auto)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Персонаж Grand Theft Auto
Луїс Лопес
Цей персонаж є головним героєм гри
Grand Theft Auto: The Ballad of Gay Tony
Luis Lopez (GTA TBOGT).jpg
Стать Чоловіча
Вік
Національність Домініканська Республіка Домініканець
Характерні риси
Всесвіт Grand Theft Auto IV
Голос озвучення

Луїс Фернандо Лопес (англ. Luis Fernando Lopez) — головний герой гри «Grand Theft Auto IV: The Ballad of Gay Tony», а також другорядний персонаж Grand Theft Auto IV і Grand Theft Auto IV: The Lost and Damned.

Луїс Лопес — етнічний домініканський гангстер, що проживає в Нортвуді (англ. Northwood). Працює охоронцем у Ентоні «Гея Тоні» Прінса, служачи своєрідним буфером між Тоні і його підлеглими. Також виконує роль вишибали в підконтрольних Прінсу клубах «Maisonette 9» і «Геркулес» (Hercules) в Нижньому Алгонквіні. З юних років пов'язаний з декількома драгдилерами в районі Нортвуда (Northwood), а також був учасником підпільних боїв без правил.

Вперше Луїса можна побачити при пограбуванні банку бандою Макрірі (англ. McReary Irish Mob), він стоїть поруч з Юджином Ріпером (англ. Eugene Reaper). Пізніше він знову з'являється в Libertonian-е, зриваючи угоду між Ніко Беллічем, Джонні Клебіцем та представниками Єврейської Мафії (англ. Jewish Mob). Наступна зустріч відбувається в місії Diamonds are a girl's Best Friends, в ході якої відбувається обмін Грейсі Анчелоті на діаманти (які спливають по ходу всієї сюжетної лінії не тільки оригінальної Grand Theft Auto IV, але і доповнень Grand Theft Auto IV: The Lost and Damned і Grand Theft Auto IV: The Ballad of Gay Tony). При обміні крім Луїса присутній і сам «Гей Тоні». Так само Лопес фігурує в сюжеті The Lost and Damned, коли Джонні Клебіц і члени його мотоциклетного клубу крадуть діаманти, які тільки що прибули в місто кораблем і призначалися Ентоні «Гею Тоні» Прінсу.

Біографія[ред. | ред. код]

У Луїса є мати, Адріана Лопес, брат Ернесто і сестра Літа. Відомо, що його сестру зґвалтував її вчитель. За це Луїс його вбив і сів у віці 17 років, працював наркодилером в Нортвуді. Є особистим охоронцем і правою рукою Тоні «Гея» Прінса. Після того, як Тоні заборгував грошей Морі Кіббуцу, Рокко та сім'ї Анчелотті, Луїс виконує для них деякі доручення. Після він знайомиться з Юсуфом Аміром і допомагає йому вкрасти військовий гелікоптер, танк і вагон поїзда. Потім він разом з Тоні і Еваном їде на операцію з купівлі діамантів, але операція зривається через напади Джонні Клебіца. Луїс веде Тоні розділяючись з Еваном, який відвозить діаманти. Пізніше стає відомо, що Джонні вбив Евана і забрав діаманти. Луїс виконує ще кілька доручень Юсуфа і Морі. Пізніше йому дзвонить Тоні і каже що знає де відбудеться операція з продажу їх діамантів. Луїс відправляється туди, зриваючи угоду, в якій беруть участь Джонні Клебіц та Ніко Белліч і забирає діаманти.

Через кілька днів Тоні повідомляє йому, що викрадена їх подруга, Грейсі Анчелотті, дочка глави сім'ї Анчелотті. Луїс і Тоні вистежують одного з викрадачів, їм виявляється Патрік Макрірі, член Ірландської мафії. Викрадачі вимагають в обмін на Грейсі діаманти, і Анчелотті змушує Тоні і Луїса віддати їх. Операція проходить гладко і Грейсі повертається до батька. Під час одного з відвідувань клубу Луїс знайомиться з Реєм Булгаріном, російським мафіозі. Після виконання кількох його доручень Луїс дізнається що діаманти, куплені Тоні, належали йому і Булгарін намагається вбити його, але безуспішно. Після цього Луїс зустрічається з Рокко і той каже йому що із ситуації є лише два виходи — вбити Тоні або померти самому. Луїс повертається до Тоні. Там його вже чекають Рокко і Вінс, які говорять йому щоб він убив Тоні, але Луїс вбиває Вінса, після чого на клуб нападає банда російських, але Тоні і Луїсу вдається втікти. Луїс бачить тільки один вихід із ситуації — вбити Булгаріна. Він відправляється на місце постачання Булгаріну героїну. Знищуючи героїн і праву руку Болгарина, Тимура, Луїс відправляється в аеропорт. По дорозі йому дзвонить Юсуф і після цього прилітає на гелікоптері йому на допомогу. Луїс, діставшись до аеропорту, стрибає в літак Булгаріна, вбиває його охорону. Булгарін виходить, погрожуючи гранатою, і каже, що вбивши його Луїс підірве літак. Луїс стріляє в Булгаріна і вистрибує з літака на парашуті. Повернувшись до Тоні і, зустрівшись з Юсуфом, вони вирішують повернутися в бізнес.

Судимості[ред. | ред. код]

  • Викрадення транспортного засобу (2001-й рік)
  • Напад (2003-й)

Цікаві факти[ред. | ред. код]

  • В оригінальної GTA IV можна вбити Луїса (місія з пограбуванням банку), однак, пізніше він знову з'явиться.
  • Спочатку Луїс виглядав інакше

Посилання[ред. | ред. код]