Львівська пошта (газета)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

«Львівська Пошта» (до 1 січня 2010 року — «Суботня пошта»[1]) — газета, що видається у Львові. Засновник і видавець — ТОВ «Професійна ліга». Редакція розташована за адресою вулиця Наливайка, 5, Виходить двічі на тиждень. За даними редакції тираж становить 55 тисяч примірників і розповсюджується в усіх областях ​​України[2].

Газета була заснована Рустамом Курбановим в 1994 році під назвою «Суботня пошта»[3]. У 2004 році тираж не перевищував 15 тисяч примірників[3]. Також в 2004 році газета судилася з комерційним банком «Мрія»[3].

У 2008 році власник і головний редактор «Суботньої пошти» Рустам Курбанов продав видання компанії «Роял», українсько-чеському спільному підприємству, що володіє крупною мережею клубів ігрових автоматів[4]. У квітні 2008 року головним редактором став Ігор Гулик (до січня 2008 року — головний редактор «Львівської газети»[5])[6]. У травні редакція газети була пограбована[7]. У вересні 2008 року газета стала виходити тричі на тиждень, з'явилися сторінки з кольоровим друком, загальна кількість сторінок доведено до шістнадцяти, формат А-2 був змінений на А-3[8][6]. У 2009 році головний редактор Гулик виступив зі зверненням до Віктора Ющенка зняти свою кандидатуру на користь Юлії Тимошенко[9][10].

З початку 2010 року газета здійснила ребрендинг, і стала називатись «Львівська Пошта»[1].

У вересні 2010 році Ігор Гулик залишив посаду головного редактора газети, а новим головним редактором «Львівської Пошти» стала Ірина Цицак, яка до цього обіймала посаду заступника головного редактора[11].

Див. також[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]