Лілія (видавництво)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Видавництво книг "Лілія"
Тип видавництво
Форма власності видавництво
Галузь Видавнича справа
Гасло Ми робимо книги доступними
Засновано 2012
Штаб-квартира Хмельницький, Україна
Ключові особи Лілія Стасюк
(ФОП Стасюк Л. С.)
Продукція книги для широкого кола читачів
www.vidatiknigu.com.ua
www.lilia.at.ua

Видавництво книг «Лілія» — українське видавництво, засноване у місті Хмельницькому в лютому 2012 року для забезпечення видавничих потреб літературної творчої спілки «Елітер».

Видавництво спеціалізується на виданні книжок на замовлення автора середнім і малим накладами. Книги, видані у Видавництві книг "Лілія".

Літературні альманахи[ред. | ред. код]

З початку діяльності видавництво видає колективні альманахи, збираючи матеріали авторів зі всієї України. Це офіційні видання, яким призначається код ISBN та проводиться обов’язкова розсилка, тому публікації в таких альманахах автори можуть додавати до своїх бібліографій.

Lira[ред. | ред. код]

Головною метою цього видання є надання можливості молодим авторам реалізувати свій творчий потенціал. Видавався у 2012 році. Всього вийшло 7 номерів. Це унікальний проєкт, який об’єднав роботи авторів зі всієї України та з-за її меж.

Vintage[ред. | ред. код]

Головною метою цього видання є надання можливості молодим авторам реалізувати свій творчий потенціал. Видавався у 2013-2014 роках. Всього вийшло 7 номерів. Це унікальний проєкт, який об’єднав роботи авторів зі всієї України та з-за її меж.

Софія[ред. | ред. код]

Головною метою цього видання є надання можливості молодим авторам реалізувати свій творчий потенціал. Видавався у 2014 році. Чарують дивословом письменники, пронизують співом своїм піснярі. От тільки ніхто їх не чує… не сприймає… можливо, просто не слухає?! Чи не хоче чути?! А так спрагла земля пращурів до вільного слова, до вільної думки, що линула б з уст народу, а не залишалася у самих авторів, адже цим вона приречена на загибель. А із нею, нероздільно поєднане, майбутнє української нації, як такої. Кожен рядок і кожне слово альманаху "Софія" пронизані безмежною любов’ю, мудрістю народу та всього, що плекає в собі українське коріння. Мандруймо разом сторінками альманаху і дослухаймось до мудрості поколінь.

Берегиня[ред. | ред. код]

Головною метою цього видання є надання можливості молодим авторам реалізувати свій творчий потенціал. Видавався у 2014 році. Літературний альманах «Берегиня», приурочений берегиням сімейного затишку, поняттям материнської любові, життєвої мудрості, відносин між людьми, кохання, любові до батьків та Батьківщини. До альманаху запрошені автори: поети та прозаїки. Роботи в книзі розміщені українською та російською мовами. Книга розрахована на широкий загал читачів.

Листи до Миколая[ред. | ред. код]

До альманаху «Листи до Миколая» увійшли твори (лірика та проза), написані у поточному році, які відображають емоції, пережиті авторами та їхні надії на майбутнє. До альманаху запрошені автори: поети та прозаїки.

Соціальна відповідальність видавництва[ред. | ред. код]

У рамках програми соціальної відповідальності, Видавництво книг «Лілія» постійно підтримує Літературну творчу спілку «Елітер», надає матеріальну допомогу для проведення різних культурно-просвітницьких літературних проектів, презентацій та акцій, які дозволяють відкрити та популяризувати нові імена сучасної української літератури: знайти читачів, популяризувати авторів.

Програма підтримки авторів[ред. | ред. код]

Після того, як книга виходить друком, інформація про неї безкоштовно розміщується (за бажанням автора) у Інтернет-магазині видавництва, на офіційних сторінках у соціальних мережах. Книга презентується на різних заходах, які проводяться за сприяння видавництва книг «Лілія».

Див. також[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]