Ліндал Урвік

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ліндал Фаунс Урвік
Lyndall Fownes Urwick
Lyndall Urwick.jpg
Народився 3 березня 1891(1891-03-03)
Вустершир, Велика Британія
Помер 5 грудня 1983(1983-12-05) (92 роки)
Сідней, Австралія
Громадянство Велика Британія Велика Британія
Національність британець
Діяльність економіст, бізнесмен
Нагороди Воєнний хрест (Велика Британія), Орден Британської імперії, премія імені Уоллеса Кларка та інші

Лі́ндал Фа́унс У́рвік (англ. Lyndall Fownes Urwick, 3 березня 1891(18910303), м. Вустершир, Велика Британія — 5 грудня 1983м. Сідней, Австралія) — британський підприємець, економіст та консультант з питань управління, мислитель і фахівець з теорії управління.

Біографія[ред. | ред. код]

Освіта[ред. | ред. код]

Ліндал Урвік народився в Вустерширі в сім'ї Генрі та Анніс Урвік. Здобував освіту (1900—1905) в приватній школі Боксгроу в Гілфорді. З 1905 по 1910 рік відвідував Рептонський коледж в Дербіширі, де виграв стипендію на навчання в Нью-коледжі в Оксфорді. Закінчивши університет, зі ступенем магістра з сучасної історії, приєднався до родинної компанії «Fownes Brothers and Company».

Військова служба[ред. | ред. код]

У серпні 1914 році його призвали в 3-й Вустерширський полк як другого лейтенанта. Брав участь в битвах в Монсі, Ле Като, Марні та Ені (1914), а також в Аррасі та Соммі (1916). У 1917 році був нагороджений Воєнним Хрестом. У 1918 році був демобілізований як майор. У січні 1919 р. отримав орден Британської імперії. Повага до військової підготовки вплинула на його світогляд щодо управління, і неодноразово виявлялася в проєктах і дослідженнях.

Rowntree's[ред. | ред. код]

Після звільнення з армії Урвік повернувся до сімейного бізнесу. Проте незгоди з іншими партнерами змусили його покинути компанію наприкінці 1920 року. Але довго без праці Урвік не сидів, Сібом Раунтрі, керівник Йоркської шоколадної компанії, запропонував йому роботу. Роль Урвіка передбачала допомогу в модернізації компанії, виховуючи його власне мислення, яке мало два основних впливи. Перший — Ф. У. Тейлор з його концепцією наукового менеджменту, а другий, який врівноважував його, роблячи акцент на людяність управління, був вплив Мері Паркер Фоллет. В цей період Урвік почав писати праці про управління. Разом зі своїм колегою по Rowntree's, Олівером Шелдоном, став активним членом Товариства Тейлора.

Міжнародний інститут менеджменту[ред. | ред. код]

В 1928 році, завдяки зростанню репутації в галузі управління та адміністрування, Ліндала Урвіка було обрано директором Міжнародного інституту менеджменту в Женеві. Незважаючи на те, що інститут ліквідували в 1933 році, він надав Урвіку можливість не лише широко читати лекції, але й випускати власні книги — «Значення раціоналізації» (The Meaning of Rationalisation, 1929) та «Менеджмент завтрашнього дня» (The Management of Tomorrow, 1933). В цей же період Урвік почав активно популяризувати роботи Анрі Файоля.

Консультації з питань управління[ред. | ред. код]

Повернувшись до Лондона, у 1934 р. Урвік, разом із Джоном Орром, створив консалтингову фірму з питань менеджменту — Urwick, Orr & Partners. Протягом 50-х років 20ст. вона була однією із провідних компаній в своїй галузі. Урвік не тільки створив фірму на національному та міжнародному рівнях, але був також першим президентом неформальної міжнародної асоціації управлінських консультацій, і лідером Британської асоціації консультантів з питань управління.

Останні роки життя[ред. | ред. код]

Найбільше нагород та відзнак Урвік отримав у розпал своєї кар'єри у 1950-1960-хх роках. Першою його нагородою стала золота медаль Міжнародного комітету з організаційних наук. Він став першим англійцем, обраним членом ученої ради, Міжнародної академії менеджменту, і згодом нагороджений Пам'ятною золотою медаллю Генрі Лоуренса Ґанта. У 1955 році Урвік був удостоєний премії імені Уоллеса Кларка. Після виходу на пенсію він переїхав в Австралію, де помер в 1983 році у віці 92 років. Він залишив у спадок понад 40 книг і наукових досліджень, що охоплюють безліч предметів управління, включаючи науковий менеджмент, історію управління, керівництво, контроль, управління бізнесом тощо. Його папери були передані Коледжу адміністративного персоналу, пізніше перейменованому в Henley Management College.

Внесок в науку[ред. | ред. код]

Теорія раціоналізації[ред. | ред. код]

Ідея логічних квадратів[ред. | ред. код]

Урвік, як і більшість представників адміністративної школи, вважав, що існують загальні закони управління, однаково істинні для будь-якої організації і в будь-якій ситуації. У роботі «Елементи адміністрації» він одним з перших зробив спробу синтезу і інтеграції «принципів адміністрування», сформульованих різними авторами. На його думку, всі вони пов'язані загальною логічною структурою.
Ідея логічних квадратів, запропонована Урвіком, являє спробу синтезувати і відтворити на новому рівні запропоновані А. Файолем адміністративні принципи, обов'язки і аспекти адміністрування, організаційні принципи Дж. Муні і А. Рейлі, принципи наукового управління Ф. У. Тейлора, та ідеї інших авторів.
При розгляді питань організації він виходив з того, що процес управління необхідно розглядати як єдине ціле, що включає як формальні, так і неформальні аспекти управління.

Розвиток управлінської освіти в Великій Британії[ред. | ред. код]

Урвік вніс великий вклад в розвиток управлінської освіти в Великобританії. Під час Другої світової війни він співпрацював з багатьма громадськими організаціями. Після закінчення війни новий уряд, зокрема, Міністерство освіти позитивно відгукнулося на рекомендації Урвіка щодо перегляду деяких навчальних програм.
Значення діяльності Урвіка в реформування управлінської освіти полягало в наступному. По-перше, була сформульована національна політика, яка підтримувала матеріальними ресурсами, розвиток менеджменту як науки і, яка дозволяє проводити різноманітні дослідження в усіх регіонах країни. По-друге, була створена цілісна схема навчальних програм для викладання дисциплін, що мають відношення до різних аспектів менеджменту.
Надалі Урвік також займався вдосконаленням освітніх процесів. Він очолив групу фахівців, мета якої полягала в реалізації програми: розвиток британського менеджменту на основі перегляду і адаптації широко поширених в США програм і методів викладання управлінських дисциплін.

Значення для менеджменту[ред. | ред. код]

Значення робіт Ліндала Урвіка полягає в тому, що він зміг звести в єдине ціле підходи найбільш відомих представників класичної школи менеджменту: Ф. У. Тейлора, А. Файоля і М. Вебера. Він став найбільш відомим популяризатором ідей класичної теорії управління. Крім того, в своїх роботах постарався врахувати всю різноманітність реальних управлінських ситуацій, що зробило його теорію більш наближеною до практики менеджменту. Після Урвіка теорія менеджменту набула більш науковий і систематизований вид.

Основні роботи[ред. | ред. код]

Урвіком було опубліковано безліч книг і статей, найвідоміші з них: «Значення раціоналізації» (1929), «Менеджмент завтрашнього дня»(1933), «Доповіді про науку управління» (1937) — ця робота була підготовлена до друку спільно з Л.Гуликом, «Елементи адміністрації» (1944), «Паттерни організації» (1946), «Золота книга менеджменту» (1956), в якій були зібрані і проаналізовані документи про життя і діяльності сімдесяти вчених, які зробили найбільш значний внесок у розвиток теорії і практики менеджменту, «Проблеми керівництва в двадцятому столітті» (1957), «Чи є менеджмент професією?» (1958).

Джерела[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]