Лінк (персонаж)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Лінк — вигаданий персонаж та основний протагоніст у серії відеоігор The Legend of Zelda від Nintendo. Створений Сігеру Міямото [джерело?].

Серія The Legend of Zelda — одна з основних франшиз Nintendo. До кінця 2007 року було продано понад 47 мільйонів копій. Величезна популярність серії призвела до численних продовженням історії Зельди та Лінка (вперше Лінк з'явився саме в грі The Legend of Zelda). Також Лінк є персонажем інших відеоігор, коміксів, телевізійних прогамм та сувенірної продукції. Як персонаж Лінк удостоївся нагороди на Walk of Game у 2005 (разом з Маріо та Соніко).

Лінк — хлопчик з ельфоподобной раси Hylian (яп. ハイ リア 族 Хаїров-дзоку) з вигаданої країни Хайрул. Його вік з гри в гру варіюється від хлопчика до підлітка і навіть юнака. Лінк зазвичай подорожує по країні Хайрул, борючись з різними істотами, злими силами і основним своїм антогоністом серії — Геноном, і намагається врятувати принцесу Зельду — її королівство. Щоб перемогти, Лінк зазвичай використовує чарівний Великий Меч та Стріли Світу або іншу подібну легендарну зброю, яку він отримаує після проходження випробувань та у битвах. Також нерідко він використовує знайдені магічні чи звичайні предмети (наприклад, музичні інструменти).

Посилання[ред. | ред. код]