МТС (телекомунікаційна компанія)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
ВАТ Мобільні ТелеСистеми
OAO "Мобильные ТелеСистемы"
Тип Публічна компанія
Форма власності відкрите акціонерне товариство
Галузь Телекомунікації
Лістинг на біржі NYSEMBT
Засновано 1993
Штаб-квартира Росія Москва, Росія
Ключові особи Андрій Дубовсков (Президент)
Продукція Мобільний зв'язок
Виторг US$ 12.3 billion (2011)
Операційний прибуток (EBIT)
Чистий прибуток US$ 1.4 billion (2011)
Активи
Власник(и) Система
Співробітники 26,343
Холдингова компанія АФК "Система"
Дочірні компанії
 • MTS Turkmenistand, UMSd і Q3920355?
 • www.mts.ru
  CMNS: МТС у Вікісховищі

  «Мобільні ТелеСистеми» (МТС) (рос. Мобильные ТелеСистемы) — російська телекомунікаційна компанія, що надає послуги в Росії, Білорусі, Вірменії, Узбекистані, Туркменістані, Індії під торговою маркою «МТС», в Україні до листопада 2019 року під брендом Vodafone Україна.

  Компанія надає послуги стільникового зв'язку (у стандартах GSM (2G), UMTS (3G) і LTE (4G)), послуги дротового телефонного зв'язку, широкосмугового доступу в інтернет, мобільного телебачення, кабельного телебачення, цифрового телебачення і супутні послуги, зокрема послуги з продажу контенту.[2].

  З червня 2018 року МТС запустив в Росії послугу «Інтернет-дзвінки», що включає в себе VoLTE.[3] Станом на березень 2014 року компанія у всіх країнах своєї присутності обслуговувала понад 107 млн абонентів.[4]

  За результатами дослідження компанії Interbrand, проведеного в 2010 році, торгова марка «МТС» стала найдорожчим російським брендом, посівши перше місце з оцінкою вартості торгової марки у розмірі 213 млрд. рублів (~5,2 млрд. євро) (+12% по відношенню до 2008 року).[5]

  Основна юридична особа компанії — ВАТ «Мобільні ТелеСистеми» (повне найменування — Відкрите акціонерне товариство «Мобільні ТелеСистеми»), зареєстроване в Росії. Штаб-квартира компанії розташована в Москві. Компанія належить до холдингової групи «Система» російського мільярдера Володимира Євтушенкова.

  Примітки[ред. | ред. код]

  Посилання[ред. | ред. код]