Майстер спорту Росії міжнародного класу

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Майстер спорту Росії міжнародного класу
рос. Мастер спорта России международного класса
Знак мсмк России.jpg
Країна Росія Росія
Тип Спортивні звання
Статус вручається
Нагородження
Засновано: 1992
Нагороджені:
Категорія:Майстри спорту Росії міжнародного класу (179)
Черговість
Молодша нагорода «Майстри спорту Росії»

CMNS: Майстер спорту Росії міжнародного класу у Вікісховищі

Майстер спорту Росії міжнародного класу (рос. Мастер спорта России международного класса, МСМК або Гросмейстер Росії для шахів, шашок та го) — найвище спортивне звання в Російській Федерації. Рівень цих звань однаковий, в різних видах спорту використовуються різні звання, у відповідності зі сформованою для конкретного виду традицією.

Спортивне звання «Майстер спорту Росії міжнародного класу» (МСМК) присвоюється з 17 років згідно з вимогами і умовами, при наявності звання «Майстер спорту Росії».

Порядок присвоєння[ред. | ред. код]

Спортивне звання МСМК присвоюється федеральним органом виконавчої влади в галузі фізичної культури і спорту за поданням:

  • органом виконавчої влади суб'єкта Російської Федерації в галузі фізичної культури і спорту; документи проходять узгодження з відповідною загальноросійської федерацією (союзом, асоціацією), акредитованої федеральним органом виконавчої влади в галузі фізичної культури і спорту;
  • спеціально уповноваженими структурними підрозділами федеральних органів виконавчої влади — для відомчих видів спорту.

Для присвоєння спортивного звання МСМК норми і вимоги виконуються за обов'язкової участі спортсмена в офіційних змаганнях міжнародного рівня, на яких він виступав за збірну команду Росії, а також в разі встановлення або повторення рекорду Європи або світу.

Якщо для присвоєння МСМК у вигляді програми передбачені тільки розрядні норми та російські спортсмени виграли в ньому медаль останніх Олімпійських (Паралімпійських, Сурдлімпійських) ігор, то у цих випадках звання МСМК може бути присвоєно за результат, показаний на чемпіонаті або розіграші Кубка Росії.

Див. також[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]