Марта Мастерз

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Марта Мастерз
Martha M. Masters
Марта Мастерз в лікарні
Марта Мастерз в лікарні
Твір Доктор Хаус
Автор Девід Шор
Виконавець ролі Ембер Темблін
Інформація
Ім'я Martha[d]
Стать жіноча
Вік 21 рік
Рід занять студент-медик
Звання лікар у відділенні діагностичної медицини госпіталю Принстон-Плейнсборо
Число епізодів 12
Перша поява «Офісні політика»

Доктор Марта Мастерз (англ. Martha M. Masters) - персонаж американського телесеріалу «Доктор Хаус».

Біографія[ред. | ред. код]

Мастерз закінчила середню школу у віці 15 років, потім одержала докторський ступінь з прикладної математики та історії мистецтв. На час появи в серіалі — студентка третього курсу медичного факультету. Була взята Кадді замість Тринадцятої в 6 серії 7 сезону. Схиблена на чесності.

Особистість[ред. | ред. код]

За словами актриси Ембер Темблін, Марта Мастерз, ймовірно, страждає на синдром Аспергера. Мастерз видається досить стриманою і незграбною у порівнянні із своїми колегами. Вона має моральні принципи, яким слідує, і не відчуває потреби брехати Кадді або ж своїм пацієнтам, що часто призводить до суперечок з Хаусом, одна з яких майже не вартувала їй кар'єри (Хаус погрожував зруйнувати її, якщо Мастерз скаже пацієнту правду, котру Хаус волів приховати, щоб пацієнт прийняв "правильне рішення"). Хоча вона вважає, що необхідно завжди казати своїм пацієнтам правду, та це не завжди добре, і іноді працює проти неї самої. З часом, її відносини з іншими лікарями стають теплішими, і вона теж починає діяти з точки зору недовіри до пацієнтів, але не відступаючись від своїх моральних принципів. Незважаючи на свої принципи і співчуття, вона зізнається, що колись фантазувала, як катуватиме деяких її колег-студентів в підвалі свого будинку кислотою.

Концепція та створення[ред. | ред. код]

Марта Мередіт Мастерз є реальним другом актриси Ембер Темблін, і вона також навчається в медичному ВУЗі. Справжня Марта підписала угоду, в котрій вона зобов'язується не подавати до суду на Fox Network.