Мартиняк Сергій Васильович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Сергій Васильович Мартиняк
35x45 1фото.jpg
МАРТИНЯК СЕРГІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
Народився 4 березня 1971(1971-03-04) (52 роки)
м. Луцьк, Волинська область
Громадянство СРСР СРСРУкраїна Україна
Національність українець
Діяльність політик, підприємець
Alma mater Волинський національний університет імені Лесі Українки
Членство Верховна Рада України VIII скликання і Верховна Рада України VII скликання
Посада народний депутат України[1] і народний депутат України
Партія Воля народу[2]
Нагороди
Орден «За заслуги» ІІІ ступеня
Сайт w1.c1.rada.gov.ua/pls/site/p_deputat?d_id=15732

Підпис Мартиняк Сергій Васильович
Lesser Coat of Arms of Ukraine.svg Народний депутат України Україна
7-го скликання
Позафракційний 12 грудня 2012 27 листопада 2014
8-го скликання
Депутатська група «Воля народу» 27 листопада 2014 29 серпня 2019

Картка на сайті Верховної Ради України

Сергі́й Васи́льович Мартиня́к (нар. 4 березня 1971 р., м. Луцьк, Волинська область, Україна) — український підприємець і політик, Народний депутат України VII та VIII скликань.

Освіта[ред. | ред. код]

З 1978 по 1986 навчався в Буянівській восьмирічній школі. У 1986 році вступив до політехнічного технікуму міста Новий Розділ Львівської області, у 1987 році перевівся до Рівненського автотранспортного технікуму, який закінчив у 1991 році за спеціальністю «технічне обслуговування і ремонт автомобілів та двигунів». У 2006 році закінчив Волинський державний університет імені Лесі Українки і отримав вищу освіту за напрямком підготовки «Економіка і підприємництво» та здобув кваліфікацію магістра з фінансів.

Трудова діяльність[ред. | ред. код]

З 1993 року розпочав трудову діяльність як підприємець. З 1997 року займався підприємницькою діяльністю в м'ясопереробній промисловості. З метою зменшення залежності від постачальників сировини з 2000 року почав працювати над створенням виробництва із замкненим технологічним циклом. Заснував Агропромислову групу «Пан Курчак», яка включає в себе низку підприємств, що формують всю структуру виробництва.

До 2012 року працював Головою ТЗОВ "Агропромислова група «Пан Курчак».

2010—2012 роки — депутат Волинської обласної ради шостого скликання, член постійної комісії обласної ради з питань сільського господарства, продовольства, земельних відносин. У зв'язку з обранням народним депутатом України у грудні 2012 року достроково склав повноваження депутата Волинської обласної ради. Обраний депутатом Волинської обласної ради по одномандатному мажоритарному виборчому округу № 29 (Турійський район). Член постійної комісії обласної ради з питань сільського господарства, продовольства, земельних відносин.

Парламентська діяльність[ред. | ред. код]

У 2012 році обраний депутатом VII скликання Верховної Ради України по одномандатному виборчому округу № 20 (Горохівський район). Позафракційний. Голова підкомітету з питань банківської діяльності комітету з питань фінансів і банківської діяльності (Комітет з питань фінансів і банківської діяльності).

У 2014 році обраний депутатом VIII скликання Верховної Ради України по одномандатному виборчому округу № 20 (Горохівський район). Позафракційний. Член Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин.

Був одним з 59 депутатів, що підписали подання, на підставі якого Конституційний суд України скасував статтю Кримінального кодексу України про незаконне збагачення, що зобов'язувала держслужбовців давати пояснення про джерела їх доходів і доходів членів їх сімей. Кримінальну відповідальність за незаконне збагачення в Україні запровадили у 2015 році. Це було однією з вимог ЄС на виконання Плану дій з візової лібералізації, а також одним із зобов'язань України перед МВФ, закріпленим меморандумом[3].

Кандидат у народні депутати на парламентських виборах 2019 року (виборчий округ № 20, Горохівський, Локачинський, Луцький, Рожищенський, Турійський райони)[4]. Програв кандидату від партії «Слуга народу» Вячеславу Рубльову[5].

Нагороди[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]