Мартиняк Сергій Васильович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Мартиняк Сергій Васильович
Народився 4 березня 1971(1971-03-04) (46 років)
м. Луцьк, Волинська область
Громадянство СРСР СРСРУкраїна Україна
Національність українець
Діяльність політик
Посада Народний депутат України[1] і Народний депутат України
Нагороди
Орден «За заслуги» ІІІ ступеня
Сторінка в Інтернеті w1.c1.rada.gov.ua/pls/site/p_deputat?d_id=15732
Lesser Coat of Arms of Ukraine.svg Народний депутат України Україна
7-го скликання
Самовисуванець 12 грудня 2012 27 листопада 2014
8-го скликання
Самовисуванець 27 листопада 2014

Сергі́й Васи́льович Мартиня́к (нар. 4 березня 1971 р., місто Луцьк, Волинська область, Україна) — український підприємець і політик, Народний депутат України.

Освіта[ред.ред. код]

З 1978 по 1986 навчався в Буянівській восьмирічній школі. У 1986 році вступив до політехнічного технікуму міста Новий Розділ Львівської області, у 1987 році перевівся до Рівненського автотранспортного технікуму, який закінчив у 1991 році за спеціальністю «технічне обслуговування і ремонт автомобілів та двигунів». У 2006 році закінчив Волинський державний університет імені Лесі Українки і отримав вищу освіту за напрямком підготовки «Економіка і підприємництво» та здобув кваліфікацію магістра з фінансів.

Трудова діяльність[ред.ред. код]

З 1993 року розпочав трудову діяльність як підприємець. З 1997 року займався підприємницькою діяльністю в м'ясопереробній промисловості. З метою зменшення залежності від постачальників сировини з 2000 року почав працювати над створенням виробництва із замкненим технологічним циклом. Заснував Агропромислову групу «Пан Курчак», яка включає в себе низку підприємств, що формують всю структуру виробництва.

До 2012 року працював Головою ТЗОВ "Агропромислова група «Пан Курчак».

2010—2012 роки — депутат Волинської обласної ради шостого скликання, член постійної комісії обласної ради з питань сільського господарства, продовольства, земельних відносин. У зв'язку з обранням народним депутатом України у грудні 2012 року достроково склав повноваження депутата Волинської обласної ради. Обраний депутатом Волинської обласної ради по одномандатному мажоритарному виборчому округу № 29 (турійський район). Член постійної комісії обласної ради з питань сільського господарства, продовольства, земельних відносин.

У 2012 році обраний депутатом VII скликання Верховної Ради України по одномандатному виборчому округу № 20 (Горохівський район). Позафракційний. Голова підкомітету з питань банківської діяльності комітету з питань фінансів і банківської діяльності. (Комітет Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності).

У 2014 році обраний депутатом VIIІ скликання Верховної Ради України по одномандатному виборчому округу № 20 (Горохівський район). Позафракційний. Член комітету з питань аграрної політики та земельних відносин.

Нагороди[ред.ред. код]

  • За надання фінансової допомоги монастирям та конфесіям нагороджений Орденом святого рівноапостольного князя Володимира І ступеня та Орденом преподобного Іллі Муромця ІІ ступеня;
  • 2006 — «Знак пошани» міністерства Аграрної політики України;
  • 2007 — орден «За заслуги» III ступеня;
  • 2009 — подяка Прем'єр-міністра України.

Примітки[ред.ред. код]

  1. http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radac_gs09/d_index_arh?skl=7