Маріупольський молокозавод

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Маріупольський молокозавод ТОВ «Екоіллічпродукт» - одне з найбільших[джерело?] молокопереробних підприємств Приазов'я, з потужностями переробки станом на 2018 р. більш ніж 1 650 тонн[джерело?] молочної сировини в місяць, виробітком готової продукції понад 815 тонн[джерело?] щомісяця.

Випускає близько 100 видів молочних продуктів, серед яких питне молоко, вершкове масло, кефір, ряжанка, сметана, йогурти, термостатна продукція, сироватка, сир, сирна продукція, десерти, розсільні сири.

Бренди: “Маріупольський молокозавод”, “Азов продукт”, “Корисне”, “Янісоль”, “Новонікольське”, “Покровська коза”

Історія[ред. | ред. код]

Історія Маріупольського молокозаводу налічує понад 80 років. У повоєнні роки молокозавод будувався заново як одне з головних підприємств молокопереробної промисловості південного сходу України.

1957 рік - була здана в експлуатацію перша черга нового міськмолокозаводу на вул.Свободи 20.

60 роки — продовжується будівництво та розширюються виробничі цехи молокозаводу

2002 рік - за підтримки Героя України Володимира Бойка, молокозавод пройшов повне технічне переоснащення всіх ліній.

2012 рік — нова лінія термостатної продукції. Продукція преміум сегменту - у скляній тарі: кефір, ряжанка, закваска, йогурт, мацоні, сметана.

2013 рік — ребрендінг продукції, оновлення упаковки, розширення асортименту під брендами “Азов продукт” та “Корисне”.

2015 рік - встановлено новий гомогенізатор італійської фірми «Bertoli». Гомогенізатор високого тиску дозволяє на молекулярному рівні обробляти натуральну молочну сировину, що дозволяє поліпшити структуру і органолептичні властивості продукту — однорідність консистенції, смаку, кольору, жирності, підвищити стійкість при зберіганні молочних продуктів.

2016 -2017 рік - модернізація та встановлення нового обладнання в маслоцеху: маслоутворювач, сепаратор, автоматична лінія розфасовки масла. Це дозволяє розширити асортиментний ряд масла екстра-класу жирністю 82,5%, селянського 72,5% вагою від 200 г у пачках до упаковки у ящики вагою у 3 та 5 кг.

2017 рік — ребрендінг молочної продукції під ТМ “Маріупольський молокозавод”, “Янісоль”, “Новонікольське”, оновлення упаковки.

2017 рік - розширення цеху з виробництва розсільних сирів — “Сулугуні”, “Бринза”, “Адигейський”, “Здоров’я” , “Моцарелла”.

З 2018 року впроваджено нову лінію по виробництву продукції з козиного молока під брендом “Покровська коза”

Маріупольський молокозавод має власну виробничу лабораторію, акредитовану в системі УкрСЕПРО. Вона оснащена найсучаснішим лабораторним обладнанням. Фахівці здійснюють вхідний контроль сировини та допоміжних матеріалів, контроль дотримання технологічних режимів на всіх етапах виробництва, контроль якості тари та упаковки, санітарного стану виробничих приміщень і обладнання, якості готового продукту, умов його зберігання та відвантаження.

Натуральна сировина, що надходить на переробку, має високі фізико-хімічні та мікробіологічні показники. Молоко надходить з фермерських господарств Донецької і Запорізької областей - "Малинівка", "Октябрь", "Экопрод", "Маріупольска птицефабрика" та інш. Молокозавод приймає молоко тільки вищого і першого сортів.

Безпека молочної сировини, що надходить на переробку з фермерських господарств, підтверджується, в першу чергу, ветеринарним висновком. Все поголів'я корів чиповане і знаходиться під постійним ветеринарним контролем, доїльний процес автоматизований, що виключає контакт з сировиною.

На молокозавод сировина доставляється власним спеціалізованим автотранспортом. У відділенні приймання молоко проходить вхідний лабораторний контроль, визначається його якість, жирність, кислотність та інші мікробіологічні показники. Якщо сировина відповідає всім вимогам, тільки тоді вона надходить на виробництво для виготовлення молочних продуктів.

Посилання[ред. | ред. код]