Марія з Агреди

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Марія від Ісуса з Агреди

Марія з Агреди, теж часто зветься Марія від Ісуса та Марія Агредська (ісп. María Jesús de Ágreda, 1602 - 1665 рр., Агреда, Іспанія) — іспанська католицька монахиня, блаженна, черниця з чину Ордену Непорочного Зачаття, візіонерка. Зарахована до лику блаженних у католицькій церкві.

У своїй книзі, збірці містичних видінь Марії з Агреди „Містичне Місто Боже” Пресвята Діва Марія в Своїх об’явленнях Марії з Агреди розкриває таємниці життя Ісуса Христа та Свого Непорочного Серця, а також представляє невідомі факти зі Святого Письма та Традиції. Інша назва цієї книги написаної на основі об'явлень — "Марія. Земний шлях, труди і подвиги".

Марія з Агреди мала надзвичайний дар бачити, чути й розуміти містичні таємниці Неба, красу й велич плодів Божих рук. Побачити створення світу, стати свідком створення Ангелів і падіння Люцифера, спостерігати за Адамом та Євою аж до їхнього гріхопадіння, чути чарівний голос крихітної новонародженої Марії у домі щасливих батьків Йоакима й Анни ось та ласка Всевишнього преподобній Матері Марії з Агреди. І хоча з тих пір минуло майже чотири століття, її "Містичне Місто Боже" стало ще більш читаним та актуальним сьогодні аніж тоді, у далекому романтичному та пишномовному сімнадцятому столітті.

Посилання[ред. | ред. код]