Мережа «Українські науковці у світі»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Мережа «Українські науковці у світі» — наукова спільнота, покликана консолідувати український інтелект у світі. Ідея створення цієї соціальної мережі виникла в середовищі українських аспірантів у Німеччині, з метою налагодження співпраці з іншими науковцями як в Україні, так і за її межами.

Мережа об'єднує науковців різних галузей науки. Кожен із зареєстрованих учасників має можливість вступити до вже існуючої наукової групи, або створити свою власну.

Іншими перевагами мережі є можливість обговорення нагальних наукових питань і висвітлення останніх новин у науці. Учасники мають змогу знайти інших науковців для співпраці, ділитися думками на форумі, створювати блогові записи і розміщувати інформацію про конференції і наукові зустрічі.

Веб-сайт створений на платформі Нінг (англ. Ning). З 2018 року перенесений на іншу платформу. Основна діяльність пренесена у групу Ukrainian Scientists Worldwide мережі Facebook. Мовами спілкування є англійська, українська та російська. Мережа почала свою роботу 6 червня 2008 року.

Посилання[ред. | ред. код]