Мері Кей

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Косметика «Мері Кей»

«Мері Кей» (англ. Mary Kay) — компанія з багаторівневим маркетингом, що займається продажем косметики та засобів з догляду за шкірою.

Історія компанії[ред.ред. код]

Почалася з видатної жінки-бізнесмена Мері Кей Еш (1918—2001), ім'я якої і носить компанія.[1]. До одруження в 1943 р. вчилася в Хьюстонському університету. Незважаючи на трьох дітей і заміжжя пішла працювати торговим представником в «Stanley Home Products». В 1952 р. її наймає «World Gift Co.», де пропрацювала до 1963 р. Розчарувавшись в компанії, після того як на вищу посаду за неї призначили працівника, якого вона навчала. Еш відходить від справ і починає писати книгу з підготовки жінок до бізнесу. Під час написання даної книги і зародився оригінальний бізнес план. В вересні 1963 р. Мері Кей Еш і її другий чоловік засновують «Мері Кей Косметікс», вклавши власні заошадження — 5000 доларів. Проте, не встигши відкрити власний магазин, її чоловік помирає і його місце займає її син Річард Роджерс[2].

З того часу, компанія розвинулася і має понад 1,8 млн співробітників (т. зв. «Незалежних Консультантів») більше, ніж у 35 країнах. Головний офіс компанії розташований в північній частини Далласа, США.

Цікаві факти про компанію «Мері Кей»[ред.ред. код]

Компанія «Мері Кей» сьогодні спеціалізується на більше ніж 200 найменувань продукції в 6 різних категоріях і є однієї з найбільших компаній прямого продажу у світі, тричі входила до рейтингу «100 найкращих компаній для роботи в Америці» журналу «Fortune», за результатами незалежних досліджень, проведених у США[Джерело?]. За підсумками 2006 року «Mary Kay» визнано найбільш продаваним брендом у категорії «Догляд за шкірою обличчя та декоративна косметика»[Джерело?]. В Україні «Мері Кей» працює з 1997 року. Компанія стала однією з перших, яка закінчила в 1989 році тестування продукції та її інгредієнтів на тваринах, та бере активну участь у програмах з пошуку альтернативних методів тестування. Щорічно «Мері Кей» виділяє на дослідження мільйони доларів і проводить понад 300 000 тестів, щоб гарантувати високі стандарти безпеки, якості та ефективності продукції Mary Kay®. Наукові співробітники компанії «Мері Кей» регулярно консультуються з незалежними дерматологами та провідними медичними експертами у всьому світі.

Близько 600 жінок у всьому світі досягли найвищого статусу Компанії — «незалежного національного лідера». Більше 39 000 жінок у всьому світі — понад 1300 з них проживають в Україні — досягли статусу «незалежного лідера бізнес-групи» Компанії «Мері Кей». З нагоди 100-ї річниці 8 березня, свята, що об'єднує мешканців багатьох країн в їх бажанні виразити свою любов і захоплення жінкою, «Мері Кей» оголошує нову Глобальну благодійну програму «Твори добро!». [3]

Роботу благодійного проекту Компанії удостоєно наступних нагород: 2009 рік — компанія «Мері Кей (Україна) Лтд» [4] став переможцем Національного конкурсу «Благодійник року — 2009» у номінації «Вітчизняна компанія — середній бізнес». 2010 рік — компанію «Мері Кей (Україна) Лтд» нагороджено в Національному конкурсі бізнес-кейсів.

Примітки[ред.ред. код]


Посилання[ред.ред. код]