Владзімірський Микола Іванович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
(Перенаправлено з Микола Владзімірський)
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Владзімірський Микола Іванович
Народився 22 травня 1954(1954-05-22) (65 років)
Alma mater ДонНУЕТ

Владзімірський Микола Іванович (22.05.1954 р. м. Мар'їнка, Донецької обл.) — журналіст, майстер спорту з міжнародних шашок, багаторазовий чемпіон Криму і Севастополя. Засновник, власник і автор сайту «Українське життя в Севастополі» ресурсу для дітей «Весела Абетка»[1], «Афоризми»[2] та багатьох інших. Засновник газети «Слово Севастополя»[3] (2011 р.) Нагороджений медаллю Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка «Будівничий України» (2014 р.)

Життєпис[ред. | ред. код]

Закінчив Донецький інститут радянської торгівлі (1975). В перші роки незалежності України став членом «Просвіти» у Севастополі. З 1995 до 2000 року забезпечував комп'ютерну підтримку випуску газети «Дзвін Севастополя». Закінчив всесвітні курси журналістики ВВС. Друкувався у газетах «Дзвін Севастополя», «Кримська світлиця», «Українське Слово», «Слово Просвіти», «Флот України», «Народна газета», «День», «Голос України».

Координатор громадського комітету «Український Севастополь». У 2000 році за підтримки меценатки із Торонто Марії Фішер-Слиж створив Інтернет-портал «Українське життя в Севастополі»[4], який щоденно відвідували та відвідують тисячі користувачів.[5] Одночасно Микола Владзімірський адмініструє сайти газет «Кримська світлиця», «Незборима нація», «Флот України»[6], «Наша Віра», кількох військово-історичних часописів та музею Лесі Українки в Ялті — всього більше 25 сайтів.[7] Завдяки вісімнадцятирічній діяльності в українській мережі Інтернету він дав багатьом користувачам величезний масив корисної інформації.

Примітки[ред. | ред. код]

  1. Весела Абетка
  2. «Афоризми»[недоступне посилання з червень 2019]
  3. Слово Севастополя
  4. Українське життя в Севастополі
  5. Цілюще джерело
  6. газета «Флот України». Архів оригіналу за 26 березня 2014. Процитовано 11 червня 2014. 
  7. Владзімірський Микола Іванович[недоступне посилання з червень 2019]

Посилання[ред. | ред. код]