Могутні рейнджери: Містична сила

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Могутні рейнджери:
Містична сила
Power Rangers Mystic Force
Power Rangers Mystic Force Logo.png
Тип телесеріал
Телеканал(и) США ABC
Україна 1+1
Україна QTV
Жанр токусацу
Тривалість серії 22 хв
Тривалість 32 серії
Компанія BVS Entertainment
Renaissance Atlantic Entertainment
Toei Company, Ltd.
Ranger Productions, Ltd.
Режисер Джон Лейнг
На основі Mahou Sentai Magiranger
Продюсери Саллі Кемпбел
Чарльз Кнайт
Виконавчий продюсер Брюс Каліш
Коїчі Сакамото
У головних ролях Фіресс Дірані
Енжі Діас
Нік Семпсон
Річард Бранкатісано
Мелані Вальєхо
Джон Туй
Пета Руттер
Антонія Преббль
Барні Дункан
Келсон Гендерсон
Країна-виробник Flag of the United States.svg США
Нова Зеландія Нова Зеландія
Мова оригіналу англійська
Перший показ 20 лютого 2006 — 13 листопада 2006
Послідовник Могутні рейнджери: Операція «Овердрайв»
Попередник Могутні рейнджери: Космічний патруль «Дельта»

«Могутні рейнджери: Містична сила» (англ. Power Rangers Mystic Force) — 14-й сезон американського дитячого фантастичного телесеріалу «Могутні рейнджери» в жанрі токусацу. Сезон є адаптацією «Mahou Sentai Magiranger» — 29 сезону японського серіалу «Super Sentai Show». Зйомки та монтаж фільму проходили у Новій Зеландії.

Ролі всіх п'яти героїв виконували австралійські або новозеландські актори. «Містична Сила» відрізнялася двома рейнджерами, які не підпадають під основні колірні схеми. Сонячний Лицар носить золоту броню над синім спандексом, Лицар-вовк носить фіолетову броню над чорним спандексом, а Воїн-вовк носить темно-червону броню над чорним спандексом. Це єдиний сезон, де зорди — не роботи, а магічні проекції самих протагоністів.

Сюжет[ред. | ред. код]

У минулому відбулася битва між Добром і Злом, в результаті якої Зло було запечатане під землею завдяки п'ятьом хоробрим воїнам. В наш час через землетрус в'язниця лиходіїв ослабла і сили зла на чолі з Мортіконом посилають своїх слуг на поверхню. Підлітки Ксандер, Чарлі, Чіп, Медісон, Віда й Нік з міста Бріарвуд відгукуються на прохання старого чоловіка розшукати його брата в лісі, який має недобру славу. Вирушивши до лісу, підлітки зазнають нападу чудовиськ, але їх рятує чарівниця Удонна. Вона розповідає про пророцтво, згідно якого Зло буде переможено остаточно п'ятьма прибульцями зі світу людей — Містичними рейнджерами. Удонна і підлітки стикаються з Лицарем-вовком, Кораґом, котрий перемагає чарівницю і забирає її чарівний жезл. Тоді Удонна дає Ксандеру, Чарлі, Чіпу, Медісон, Віді і Ніку чарівні палички, яким надає сучаснішого вигляду мобільних телефонів. Їм належить навчитися перетворюватися на Містичних рейнджерів. Однак Нік не вірить у магію, тому його паличка не діє. Та він все ж вирушає допомогти друзям в битві проти Лицаря-вовка та завдяки цьому стає Червоним рейнджером — лідером команди.

Рейнджери навчаються чаклувати та прикликати зордів (Містичних титанів) — свої магічні проекції, щоб боротися з велетенськмии чудовиськами, котрих насилає помічниця Мортікона Некролай. За подвиги рейнджери отримують нові закляття з магічної книги. Кораґ викрадає їхні сили, Мортікон вибирається зі свого підземелля. Проте Нік допомагає його коневі Катастросу, повертає сили й скидає Мортікона назад. Некролай безуспішно намагається перетворити Віду на вампіресу, щоб зруйнувати команду рейнджерів. Сили Зла намагаються визволитися, скориставшись ученицею Удонни, Клер. Мортікон визволяється з-під землі, рейнджери формують зі своїх зордів Титан-мегазорда й знищують його. Кораґ зазнає поразки, зламавши свого меча, після чого тікає.

Некролай знаходить у печерах мумію стародавнього чаклуна Імперіуса, та не звертає уваги на лампу. Рейнджери не встигають завадити пробудженню Імперіуса, зате в лампі виявляють дружнього джина Дженджі. Медісон звільняє від прокляття його хазяїна — чарівника Даггерона. Той розповідає, що Імперіус — це колишній маг-зрадник Каліндор, який став на бік Зла. Даггерон стає шостим, Золотим рейнджером і наставником підлітків. Тим часом сили Зла очолює Імперіус, Кораґ перестає служити йому, позаяк чаклун дбає тільки про власну вигоду. Той посилає Чотирьох Варварських Потвор убити Лицаря-вовка та рейнджерів. Імперіусу вдається викрасти лампу з Дженджі та змусити його виконати бажання — щоб Містичних рейнджерів не існувало.

Настає світ, у якому править Імперіус, а Ксандер, Чарлі, Чіп, Медісон, Віда й Нік не мають жодних магічних сил. Але ображений на нового володаря Зла Кораґ допомагає їм, відправивши до Магічного трибуналу. Ці судді спочатку не хочуть допомогти силам Добра, оскільки Імперіус не порушив магічних законів. Але Нік переконує їх у необхідності скасувати бажання, через що світ повертається до колишнього стану.

Рейнджери отримують нові сили і долають Чотирьох Потвор. Імперіус викрадає їх разом з Удонною, де ті постають перед справжнім правителем Зла Октомусом. Лиходій поглинає їхні сили, та Кораґ під впливом цього згадує, що був зачаклованим воїном Лінбоу та чоловіком Удонни. Він возз'єднується з дружиною і вони розуміють, що Нік — це їхній загублений син. Лінбоу спускається в підземелля, де запечатує Октомуса, повертає сили героїв, але й сам зникає безвісти. Даггерон тим часом знищує Імперіуса. Сили повертаються до рейнджерів і вони вирушають на пошуки Лицаря-вовка.

Некролай відкриває печеру, в якій заточені Десять Жахів, з якими Містичні рейнджери по черзі борються. Один з Жахів, Матумбто, обирається Октомусом, щоб переродитися в його тілі на поверхні. Удонна рятує Лінбоу, що перетворюється на Воїна-вовка. Проте Окотомус задурманює Ніка, роблячи його новим злим Лицарем-вовком. Сутичка з батьком спонукає Ніка повернутися на бік Добра. Октомус вбиває верховну чарівницю, щоб могти порушувати закони магії, в битві з ним гинуть Лінбоу з Даггероном.

Удонна опиняється в підземеллях, де зустрічає Некролай, котра все ж має частку добра. Вампіреса, турбуючись про свою доньку, піднімає заколот серед чудовиськ. Октомус переносить Містичних рейнджерів у своє царство, де знищує їхні зорди. Але Нік не здається і ранить лиходія, тож той змушений повернути рейнджерів.

Виявляється, верховна чарівниця не померла. На допомогу приходять Клер і Сніговий принц. Некролай оживлює Лінбоу й Даггерона, завдяки чому стає людиною. Октомус виривається на поверхню, де поглинає магію рейнджерів. Жителі Бріарвуда та магічного лісу приходять їм на допомогу. Їхня віра в чудо наділяє рейнджерів новими силами. Містичні рейнджери чаклують закляття, що живиться від нескінченного благородства, тому Октомус не може його поглинути й вибухає.

Жителі Бріарвуда перестають боятися чарівного лісу. Прості люди, казкові створіння й чарівники починають жити разом. Віда, Чіп, Медісон і Ксандер лишаються в місті, а Нік з батьками від'їждає, але обіцяє Медісон, що повернеться.

У ролях[ред. | ред. код]

Містичні рейнджери

  • Фіресс Дірані // Нік «Боуен» Рассел, Червоний рейнджер, його стихія Вогонь; Нік є керівником групи. Володар зорда-фенікса/жар-птиці.
  • Енжі Діас // Віда «Ві» Рокка, Рожевий рейнджер, її стихія Вітер. Володарка зорда-феї.
  • Нік Семпсон // Чарлі «Чіп» Торн, Жовтий рейнджер, його стихія Блискавка. Володарка зорда-ґаруди.
  • Річард Бранкетисано // Ксандер Блей, Зелений рейнджер, його стихія Земля. Володар зорда-мінотавра.
  • Мелані Вальєхо // Медісон «Медді» Рокка, Синій рейнджер, її стихія Вода. Володарка зорда-русалки.

Інші рейнджери

  • Джон Туй // Даггерон, Сонячний лицар, Золотий рейнджер. Володар зорда-потяга.
  • Пета Раттер // Удонна — вона є Білим рейнджером і наставником для основної команди. Також виявлено, що вона — мати Ніка. Володарка білого зорда-коня Брайтстара.
  • Кріс Грем // Лінбоу/Воїн-вовк — спочатку був зачаклований і служив Злу під іменем Кораґ, пізніше повернувся на бік Добра. Виявилося, що він батько Ніка. Володар чорного зорда-коня Катастроса.

Союзники

Лиходії (актори, що грають персонажів, з'являються лише в костюмах)

Десять Жахів

Посилання[ред. | ред. код]