Молодіжний союз

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Молодіжний союз
Абревіатура JU(нім.)[1]
Тип молодіжне крило організаціїd
молодіжне крило організаціїd
Vorfeldorganisationd
Засновано 1947[1]
Кенігштайн-ім-Таунус
Ідеологія консерватизм і християнська демократія
Країна  Німеччина
Членство Молодь Європейської народної партії
Q2153527?[2]
Informations- und Dokumentationszentrum für Antirassismusarbeitd[3]
Керівник Tilman Kuband (2019)[4]
Материнська
організація
Християнсько-демократичний союз і Християнсько-соціальний союз
Дочірня(і)
організація(ї)
Junge Union Bayernd
Junge Union Berlind
Q115108281?
Вебсайт: junge-union.de

CMNS: Молодіжний союз у Вікісховищі
Голова Філіп Міссфелдер

Молодіжний союз (нім. Junge Union, JU) — молодіжна організація при блоці ХДС/ХСС, найбільша молодіжна політична організація при партії у Федеративній Республіці Німеччині та Європі.

Політична позиція

[ред. | ред. код]

У своєму маніфесті союз визначає себе як ліберальну, прогресивну, але консервативну організацію. JU виступає за демократію і соціальну ринкову економіку і підтримує європейську інтеграцію та партнерство з США в рамках НАТО. Одним із центральних завдань є подальше реформування державної системи соціального забезпечення. «Молодіжний союз» підтримує рівність між поколіннями, виступає за реформи пенсійного забезпечення та системи охорони здоров'я, боротьбу з безробіттям. У галузі зовнішньої політики союз підтримує німецько-американський альянс безпеки. «Молодіжний союз» хоче створити більше робочих місць і навчальних місць для молоді.

Організаційна структура

[ред. | ред. код]

Молодіжний союз складається з земельних асоціацій (Landesverband), земельні асоціації з районних асоціацій (Kreisverband), районні асоціації з кантональних асоціацій (Ortsverband). Вищий орган — Німецький з'їзд (Deutschlandtag), представники організацій можуть збиратися у Німецьку раду (Deutschlandrat), виконавчий орган — федеральне правління (Bundesvorstand), вища посадова особа — федеральний голова (Bundesvorsitzender), вищі органи місцевих організацій — земельні конференції (Landeskonferenz) і районні конференції (Kreiskonferenz), представники низових організацій можуть збиратися на земельні управи (Landesausschuss) і районні управи (Kreisausschuss), виконавчі органи місцевих організацій — земельні правління (Landesvorstand) і районні правління (Kreisvorstand), вищі посадові особи місцевих організацій — земельні голови (Landesvorsitzender) і районні голови (Kreisvorsitzender), вищі органи первинних організацій — членські збори (Mitgliederversammlung), виконавчі органи первинних організацій — кантональні правління (Ortsvorstand), вищі посадові особи первинних організацій — кантональні голови (Ortsvorsitzender). Контрольні органи — Федеральний арбітражний суд (Bundesschieldsgericht) і земельні арбітражні суди (landesschieldsgericht).

Міжнародні зв'язки

[ред. | ред. код]

JU є членом Молоді Європейської народної партії (YEPP), парасолькової організації християнсько-демократичних та консервативних молодіжних організацій Європи, а також Міжнародного союзу молодих демократів (IYDU). Вона тісно співпрацює з усіма європейськими партнерськими організаціями, але традиційно має тісні зв'язки з сусідньою Junge Österreichische Volkspartei (JVP), молодіжною організацією Австрійської народної партії.

Всі міжнародні справи координує Міжнародна комісія, яку очолює Максиміліан Мьорзебург MdB як міжнародний секретар та його заступники Мануель Кнолл MdL і Моріц Убермут.

Примітки

[ред. | ред. код]

Посилання

[ред. | ред. код]