Моніторинг ЗМІ

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Моніто́ринг ЗМІ  прес-кліппінг — це процес знаходження в медіа-інформаційному середовищі релевантної інформації публікацій та / або сюжетів по заздалегідь визначеним ключовим словам.

Об'єктами моніторингу ЗМІ є інтернет-ресурси, друковані загальнонаціональні та регіональні ЗМІ, телебачення та радіо, соціальні медіа. Кожного дня в Україні моніторяться сотні тисяч матеріалів. Дуже часто такими об'єктами є бренди, прізвища, назви компаній та продукції.

У сучасних умовах моніторинг мас-медіа відіграє ключову роль у напрямку зв'язків із громадськістю та маркетингу. 

Процес моніторингу починається зі створення пошукового профілю або ключового слова/ фрази. Пошуковий профіль містить умови для проведення робіт: список медіа, по яких буде проводитися моніторинг, вид статей і/або згадувань, часовий проміжок проведення моніторингу та метод надання статей.

Моніторинг ЗМІ проводитися через безкоштовні пошукачі (тільки Інтернет): «Google», «Яндекс», «UaPort» та платні професійні пошукові системи.

Коротка історія розвитку моніторингу ЗМІ

Медіа-моніторинг з'явився у середині 1880-х років як послуга з надання спеціалізованої інформації. Вона найчастіше оформлялася у вигляді прес-кліпінгів. Прес-клипінг, або просто прес-вирізки, передбачав процес вичитування статей у друкованих новинних публікаціях з метою пошуку ключових слів для багатьох клієнтів. Читач підкреслював ключове слово у статті, лезом вирізав позначені матеріали, клав їх у папки та доставляв кліпи клієнту поштою. Надання таких послуг з прес-кліпінгу мало обмеження у географії та мові інформаційних ресурсів.

Поява нових носіїв інформації стала черговим імпульсом для розвитку галузі. У 1950-их роках у США з'явилися компанії, які надавали послуги з моніторингу телеефіру. Спочатку такі організації наймали людей, які переглядали програми, відслідковуючи згадування ключових слів клієнта. Розвиток нових технологій, а також поява титрів для людей з обмеженими можливостями сприяли початку запису програм та використанню програмного забезпечення для відстеження ключових слів клієнта.

Успішний розвиток ділової активності незмінно пов'язаний з побудовою системи ефективних комунікацій із зацікавленими групами. Для обміну інформацією використовуються всі доступні канали комунікацій. Одним з найбільш затребуваних інструментів заслужене є Інтернет.

Наскільки ефективно компанії використовують соціальні медіа у якості комунікаційного інструмента вивчив авторитетний журнал Harvard business review. За його даними, 79% з 2 100 досліджуваних представників бізнесу користуються або планують найближчим часом користуватися послугами соціальних ресурсів. 58% - уже активно використовують цей канал просування, віддаючи переваги Facebook, Twitter та Youtube.

Послуги спеціалізованих агентств

Сьогодні на ринку існують компанії, які займаються професійним пошуком та аналізом інформації. Саме їхніми послугами з моніторингу, як правило, користуються активні організації, які прагнуть постійно бути у курсі змін на ринку.