Мо н’а Ліза

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Серія "Сімпсонів"
"Мо н’а Ліза
Moe'N'a Lisa"
Файл:Moe'n'aLisa.png
Сезон № Вісімнадцятий
Серія № 384
Код виробника HABF19
Вийшов на екрани в США
19 листопада 2006
в Україні 25 березня 2011
Сценарій Метт Ворбертон
(Matt Warburton)
Режисер(и) Марк Кіркленд
(Mark Kirkland)
Попередній {{{попередній}}}
Наступний {{{наступний}}}
Напис на дошці Глобальне потепління не з’їло мою домашню роботу
На початку Ми бачимо кімнату Сімпсонів у вигляді вікна в операційній сисемі Windows, де членів родини переміщають за допомогою мишки

Мо н’а Ліза (англ. Moe'N'a Lisa) — 384-та серія серіалу Сімпсони, та шоста серія 18-го сезону. У США ця серія з’явилася 19 листопада 2006 р. на телеканалі Фокс (Fox).

Сюжет[ред.ред. код]

На день народження Мо Гомер обіцяв поїхати з ним на рибалку, але забув про це. У відповідь ображений бармен пише йому відвертого листа, якиий до глибини душі вражає Лісу. Вона вирішує підготувати про нього Мо Сизляка доповідь. Мо запрошує Сімпсонів до свого дому і Ліса несподівано помічає поетичний талант Гомерового друга. Вона допомагає йому зліпити з віршів епічну поему і відправити її у видавництво. Мо стає популярним поетом і його запрошують на фестиваль у Вермонті, куди він бере з собою сім'ю Сімпсонів. У Вермонті Мо знайомиться з відомими американськими поетами сучасності. Але, коли у нього запиутють про те, як до нього прийшла ідея назвати свою поему (а назву підказала Ліса), він каже, що придумав сам. Ліса на нього розсерджена і виказує це йому при особистій зустрічі. Мо гризуть докори сумління і на одній із конференцій він читає поезію, приисвячену Лісі, у якій він щиро вибачається перед нею. Вона ж у відповідь йому пробачає.


Особливості українського дубляжу[ред.ред. код]

  • Редактор видавництва, прочитавши поему Мо, дзвонить українському поету Юрію Андруховичу і говорить йому, що знайшов собі заміну.
  • Ліса, мріючи про майбутню поему Мо, порвнює її з "Енеїдою" Котляревського.
  • Мо, здивувавшись, що Ліса ним зацікавилась, говорить: "Але ж я не Потап якийсь".