Мультимедійне видавництво Стрельбицького

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Мультимедійне видавництво Стрельбицького
Тип електронне видавництво
Галузь Видавнича справа
Засновано 2010
Штаб-квартира Київ, Україна
Адреса вул. Саксаганського, 58
Ключові особи Віталій Лук'яненко (головний редактор)
Продукція електронні книги художньої літератури
Сайт strelbooks.com

Мультимедійне видавництво Стрельбицького — українське видавництво, основною продукцією якого є електронні видання художньої літератури різних жанрів, а також наукової та ділової літератури українською, російською та англійською мовами[1].

Про видавництво[ред. | ред. код]

Видавництво було створено в 2010 році і спочатку займалося випуском аудіокниг для дітей та юнацтва. Окремим пунктом діяльності видавництва був випуск аудіокниг так званої «актуальної літератури», яка включала в себе твори різних жанрів, але об'єднаних одним принципом — потребою та актуальністю для сучасного читача.

Починаючи з 2013 року, видавництво повністю змінює свій формат і починає випуск електронних видань, займаючись активним їх просуванням в Інтернеті та соціальних мережах[2]. Станом на початок 2017 року, видавництвом було видано понад 20 тисяч електронних книг більше ніж 2-х тисяч авторів із країн СНД, США, Ізраїлю, Франції, Німеччини та ін.[3].

Основним напрямом діяльності "МвС" є видання книг художньої літератури в електронних форматах fb2, epub і pdf сучасних українських та іноземних авторів.[3].

З моменту свого заснування, колектив «Мультимедійного видавництва Стрельбицького» особливу увагу приділяє літературно-художньому рівню видань. Це проявляється у співпраці з талановитими авторами, художниками, дизайнерами, перекладачами, які допомагають створювати обличчя видавництва.

Видавничі проекти[ред. | ред. код]

У 2016 році Мультимедійним видавництвом Стрельбицького був запроваджений Міжнародний літературний конкурс «Детектив без меж», який проводився спільно із Видавничим союзом «Андронум».[4]

З початку 2017 року були запроваджені конкурси «Перше кохання», «Історії попаданців», «Генератор фантастики» та «Кохання і магія».[5] До авторів «МвС» належать такі класики літератури, як: Михайло Булгаков, Борис Акунін, Павло Тичина, Олесь Гончар, Василь Стус, Микола Бажан, Володимир Сосюра, Максим Рильський, Анатолій Дімаров, Володимир Малик, Дмитро Павличко, Валерій Шевчук, Ігор Калинець, Емма Андієвська та інші.

А також сучасні популярні автори, серед яких Андрій Крижевський, Христина Лукащук, Ольга Михайлова, Тетяна Козакова, Сергій Батурин, Лєна Обухова, Олексій Жидков, Микола Башилов, Сергій Жадан та інші.

Примітки[ред. | ред. код]

 1. [1] Издательство «Мультимедийное издательство Стрельбицкого» (Украина)
 2. [2] Издать бесплатно книгу можно
 3. а б [3] Сайт издательства
 4. [4] Оголошено 12 літературних конкурсів: спробуй свої сили
 5. [5] Литературные конкурсы

Див. також[ред. | ред. код]

Видавництва України

Посилання[ред. | ред. код]

 1. Сайт видавництва
 2. Сторінка видавництва у Facebook
 3. Издательство «Мультимедийное издательство Стрельбицкого» (Украина)
 4. Издать бесплатно книгу можно
 5. Начинающим писателям тоже рады в издательстве
 6. Книги видавництва на сайті ЛитРес
 7. Оголошено 12 літературних конкурсів: спробуй свої сили

Категорія:Видавництва