Мускатник

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Мускатник
Мускатник духмяний - Myristica fragrans
Мускатник духмяний - Myristica fragrans
Біологічна класифікація
Домен: Еукаріоти (Eukaryota)
Царство: Зелені рослини (Viridiplantae)
Відділ: Покритонасінні (Magnoliophyta)
Клас: Магнолііди (Magnoliids)
Порядок: Магнолієцвіті (Magnoliales)
Родина: Мускатникові (Myristicaceae)
Рід: Мускатник (Myristica)
Види
Близько 100 видів, включаючи:
Посилання
US-NLM-NCBI-Logo.svg NCBI: 51088
Wikispecies-logo.svg Віківиди: Myristica

Мускат, мускатний горіх, мускатник, мускатне дерево (Myristica) — рід вічнозелених дводомних дерев родини мускатникових. Налічує понад 100—120 видів. Дерево, 9-12 метрів заввишки, з м'ясистими листками та світло-жовтими ароматними квітами, які зібрані в зонтичні китиці. Плоди завдовжки 6-9 см, жовтого кольору, з м'ясистим навколоплідником, в якому знаходиться велика насінина з гіллястим червонуватим присімянником.

Батьківщина — Моллуккські острови, вирощують в тропіках обох півкуль. Одним з головних центрів вирощування мускатного горіха був острів Рун.

Найпоширена пряність — мускатник духмяний (лат. Myristica fragrans). Насіння мускатника, або мускатний горіх, та висушений присім'янник (маціс) — має пекучо-пряний присмак та своєрідний аромат. Основна складова мускатного горіха — ефірна олія, білок та крохмаль. Він містить від 7 до 15 % ефірної олії, яка складається із різноманітних терпенів, а також містить 3-4 % мірістицину, елеміцин та ін.

Мускатний горіх використовується в кулінарії та харчовій промисловості, а також для отримання ефірної олії, яка застосовується в медицині, парфюмерії, аромотерапії та для ферментації тютюну.

Мускатні ефірні масла отримують методом парової відгонки з очищених горіхів. Ці ефірні масла використовуються в харчовій промисловості, парфумерії, медицині і ароматерапії.

Мускатний горіх


Листок дуба Це незавершена стаття з ботаніки.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.