Міжнародна асоціація регіональної науки

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Міжнаро́дна асоціáція регіонáльної наýки — (англ. Regional Science Association International) — організація, створена в 1954 році в США за ініціативою Уолтера Айзарда, яка об'єднала навколо регіональної науки представників різних наукових дисциплін: економістів, географів, спеціалістів у галузі міського планування, архітекторів, інженерів, екологів, соціологів, політологів, психологів, юристів і фахівців інших галузей, які вважають доцільним вивчати і вирішувати свої професійні проблеми в регіональному контексті.

У 1960 році Асоціація отримала міжнародний статус. Протягом свого існування здійснює регулярну діяльність, проводячи континентальні і світові конгреси, видаючи журнали і серії монографій, організовуючи навчальні програми. Широко відомі у світі «Записки Асоціації регіональної науки» («англ. Regional Science Association Papers»).

Структура[ред. | ред. код]

Міжнародна асоціація регіональної науки в даний час виступає як головна організація, якій підпорядковані три основних суперрегіональних організації у Північній Америці, Європі і Тихоокеанському регіоні.

Цю організацію не слід плутати з Асоціацією регіональних досліджень (англ. Regional Studies Association).

Посилання[ред. | ред. код]