Міжнародний благодійний фонд Гарних справ

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Логотип фонда

Міжнародний благодійний фонд Гарних справ - міжнародна благодійна організація, що працює за рахунок особистих коштів засновників, і займається масштабними соціальними проектами на території України та за її межами. До квітня 2014 року МБФ Гарних справ носив назву Міжнародний благодійний фонд Костянтина Кондакова.

Історія виникнення[ред. | ред. код]

Фонд було засновано у 2005 році в місті Мелітополі Запорізької області відомим українським бізнесменом Костянтином Кондаковим. У 2012 році благодійний фонд отримав статус міжнародного та переніс свій адміністративний центр до столиці України. В цьому ж році була затверджена основна концепція діяльності фонду, а також були знайдені джерела фінансування, які надали змогу втілювати у життя соціальні проекти державного масштабу. Сьогодні Міжнародний благодійний фонд Гарних справ активно розвивається та займається благодійною діяльністю на території України та країн СНД.

Напрямки діяльності[ред. | ред. код]

Пріоритетним напрямком діяльності фонду є фінансування проектів, що спрямовані на позитивні зміни в економічному, культурному, освітньому та духовному житті України.

Соціальні програми фонду[ред. | ред. код]

 • Відродження культурно-моральних цінностей.
 • Дорога в життя для кожної дитини.
 • У здоровому тілі-здоровий дух.
 • Від посмішки стане всім світліше.
 • Я вегетаріанець.
 • Підвищення фінансової та комп’ютерної грамотності.
 • Старше покоління - це ми в майбутньому.
 • Розвиток науки і техніки.

Також фонд надає адресну допомогу, тобто фінансову підтримку людям, що потребують її тут та зараз. Благодійна організація постійно анонсує тематичні конкурси та гранти.

Основні напрямки діяльності[ред. | ред. код]

 • Пошук можливостей для самореалізації та розвитку таланту підростаючого покоління.
 • Розробка та впровадження інноваційних освітніх програм.
 • Розвиток духовних цінностей, гуманізму, поваги до старших, піклування про сім’ю, друзів та рідну землю серед українського суспільства.
 • Впровадження та підтримка програм по розвитку IT-технологій, аналіз їх рентабельності для економіки України.
 • Створення сприятливих умов для динамічного розвитку українського фондового ринку.
 • Популяризація практики всиновлення в Україні, допомога дитячим будинкам сімейного типу.

Міжнародний аудит[ред. | ред. код]

16 червня 2014 року компанія KPMG, що входить до "великої четвірки" завершила аудит фінансової звітності МБФ Гарних справ за 2013 рік. Незалежні аудитори фірми KPMG у своєму висновку підтвердили достовірність та прозорість фінансової звітності Благодійної організації "Міжнародний благодійний фонд Гарних справ" у всіх суттєвих аспектах та її відповідність Міжнародним стандартам бухгалтерського обліку.

Проекти[ред. | ред. код]

«Солодкий сон у кожен дитячий будинок»[ред. | ред. код]

На початку жовтня 2013 року стартував Всеукраїнський соціальний проект благодійного фонду «Солодкий сон у кожен дитячий будинок». Метою даної акції є забезпечення всіх дитячих будинків України новою постільною білизною, подушками, ковдрами та рушниками. Проект здійснюється в рамках програми МБФ Гарних справ «Дорога в життя для кожної дитини». Останній пункт призначення благодійного вантажу був навчально-реабілітаційний центр "Горлиця" в місті Дніпропетровську. Загалом за п'ять місяців благодійники направили 7300 комлектів постільної білизни в понад 100 соціальних установ України.

«Жодного дня без гарних справ!»[ред. | ред. код]

Від 1 лютого 2013 почав реалізовуватись унікальний соціальний проект від Міжнародного благодійного фонду Гарних справ під назвою «Жодного дня без гарних справ!». Метою даного проекту є турбота і допомога тим, хто цього по-справжньому потребує: дітям з неповних сімей, багатодітним сім'ям, дітям з дитячих будинків, одиноким матеріям, малозабезпеченим громадянам та іншим. Використовуючи всі можливі ресурси, ми проводимо величезну кількість майстер-класів, екскурсій, пізнавальних заходів, акцій на свіжому повітрі, де надаємо можливість провести час з користю, весело й активно.

Флешмоб "1000000 усмішок"[ред. | ред. код]

1 квітня 2014 року команда фонду вирішила влаштувати акцію з масового підняття настрою! Флешмоб "1000000 усмішок" став поєднанням створення позитивної атмосфери та фотополюванням на численні усмішки людей, при цьому, він мав формат змагання між командами-учасниками. По три гравці в кожній команді, протягом 15 хвилин мали сфотографувати якомога більше усмішок перехожих, при цьому вони могли використовувати спеціальній реманент. Кожен учасник команди-переможця отримав чудові призи від організаторів. А для того, аби сфотографовані усмішки людей змогли побачити найбільше громадян був створений спеціальний сайт. Організатори настільки були приголомшені бажанням людей дарувати один одному позитив, що подовжили онлайн частину флешмобу до 16.04.2014, для участі достатньо сфотографувати свою усмішку і відправити на спеціальну електронну адресу.

Ретро-фестиваль "Молодості присвячується"[ред. | ред. код]

Фестиваль «Молодості присвячується», котрий відбувся 5 липня 2014 року, зібрав у дружному пориві всіх, хто молодий душею і серцем: мам, тат, бабусь і дідусів. Одним з головних "магнітів" Фестивалю став танцмайданчик, на якому звучала популярна музика минулих років, а також проводились майстер-класи з сальси та бугі-вугі для всіх бажаючих. Ведучою заходу була Анна Свиридова – радіостанція «Europa Plus Ukraine». У виступах взяли участь: «Лейся песня», «Тирамісу», «Аферистки», «ММDANCE», Ольга Цибульська, зірка фільму «В бій ідуть самі “старі”» Володимир Талашко. Школа стилю та макіяжу Тетяни Бойко «Boyko Beauty School», а також стилісти барбершопа «Tommy Gun» робили гостям макіяж і зачіски того часу. Танцювальний флешмоб під керівництвом викладача денс-школи «Cерж і Сана» Сергія Шуліко феєрично завершив фестиваль.

Міжнародна виставка-конкурс дитячого малюнку "Мости дружби"[ред. | ред. код]

3 червня в Арт-центрі Я.Гретера відбулася Міжнародна виставка-конкурс дитячого малюнку «Мости дружби». Виставка була проведена в рамках проекту «Дні культури України в Палестині»Міжнародним благодійним фондом Гарних справ та Міжнародним фондом культурного співробітництва.

Виставка-конкурс дитячого малюнку "Мама я малюю"[ред. | ред. код]

10 січня 2014 року відбувся фінал конкурсу. Основною темою малюнку дитини мала бути візуалізація його мрії, яку професійні художники нанесли на фасад найбільшої будівлі в рідному місті переможця. За результатами фіналу конкурса, переміг малюнок 8-ми річної Павлюченко Мирослави з міста Ніжин Чернігівської області.

Новорічна акція "побудуй свій казковий світ"[ред. | ред. код]

Проект реалізований в рамках всіх програм "Міжнародного благодійного фонду Гарних справ". З 29 грудня по 7 січня на території ТРЦ ART Mall проходило унікальне інтерактивне новорічне шоу «Побудуй свій казковий світ». Оригінальна шоу-програма об'єднала в собі казковий сюжет, театральне дійство, яскраві музичні номери й активний інтерактив для кожного глядача. Фонд подарував малюкам та їх батькам радісні емоції та відмінний настрій!

Партнери[ред. | ред. код]

Партнерами Міжнародного благодійного фонду Гарних справ виступають найбільші освітні, культурні заклади, соціальні установи, державні та приватні засоби масової інформації, транспортні перевізники тощо. З кожним новим проектом їх перелік розширюється. Міжнародний благодійний фонд Гарних справ є членом Асоціації благодійників України, а також належить до «Співдружності НКО», що надає фонду змогу активно брати участь у проектах національного масштабу.

Додаткова інформація[ред. | ред. код]

Офіційний веб-сайт Міжнародного благодійного фонду Гарних справ - http://kondakov.ua

Результати діяльності у 2013 році. Інфографіка.