Мінні Маус

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Мінерва «Мінні» Маус
англ. Minerva «Minnie» Mouse
Твір Mickey, Donald, Goofy: The Three Musketeersd і The Catchy Tune Effectd
Поява Пароплавчик Віллі (18 листопада 1928)
Автор Волт Дісней
Аб Айверкс
Виконавець Волт Дісней (1928—1929)
Марджорі Ральстон (1929)
Марселла Гарнер (1930—1939)
Тельма Бордман (1938; 1941—1942)
Рут Кліффорд (1944—1952)
Джанет Волдо (1974)
Руссі Тейлор (1986—2019)
Інформація
Ім'я, Прізвище Minervad і Minnied Moused
Стать жін
CMNS: Мінні Маус у Вікісховищі

Міне́рва «Мі́нні» Ма́ус (англ. Minerva «Minnie» Mouse) — вигаданий персонаж, створений в 1928 році Абом Айверксом та Волтом Діснеєм. Мінні є антропоморфною мишкою. Вона зображується коханою Міккі Мауса, близькою подружкою Дейзі Дак і Кларабель Кау. Іноді її називають «Мінерва Маус», на честь давньоримської богині Мінерви.

Опис персонажа[ред. | ред. код]

Зовнішній вигляд[ред. | ред. код]

З моменту своєї появи Мінні відображала погляди молодіжної культури того часу, зокрема любов до червоного кольору. Незважаючи на це, передбачалося, що вона повинна з'являтися в синьому і зеленому вбранні. У ранніх чорно-білих мультфільмах Айверкса у неї велика прямокутна латочка на білизні над хвостом.

У 1940 роках наряд Мінні був переглянутий: капелюх змінився великим бантом, також на взутті з'явилися невеликі бантики. Очі Мінні також стали більш виразними. Протягом сорокових і п'ятдесятих років її вид був консервативним. У повсякденному житті Мінні носить червоний сарафан, червоний бант в білий горошок та жовті туфлі. Мінні носила багато купальників, але найпоширенішим і елегантним у неї є червоний роздільний купальник із спідничкою і червоним бантом в білий горошок.

Домашній улюбленець[ред. | ред. код]

У деяких мультфільмах та епізодах Клубу Міккі Мауса в Мінні з'являється вихованець — кошеня на ім'я Фігаро, що вперше з'явився в мультфільмі Піноккіо.

Посилання[ред. | ред. код]