Міста&Села - Місто Мрій

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Міста&Села — Місто Мрій — це авторська робота киянина Олександра Кучерявого, внесена до Національного Реєстру Рекордів України як «Найбільший малюнок кульковою ручкою». Розмір малюнка — 1,8×2,5 м, що в цілому 4,5кв.м на дев'яти з'єднаних ватманах. Виставлялася на різних показах, зокрема у квітні 2016 року в Києві на міжнародному фестивалі «VI Книжковий Арсенал».

Опис[ред. | ред. код]

У «Міста&Села — Місто Мрій» — зображене вигадане місто з ідеально продуманою міською інфраструктурою. У житлових кварталах багато скверів і парків, зручних парковок, сучасних просторих забудов, тут відсутні затори і загазовані індустріальні зони. Всі архітектурні об'єкти цілком автентичні — стадіони, школи, університети, магазини, метро, ​​автобани, аеропорти, бізнес-центри, вокзали, підприємства, електростанції, заправки тощо. Мабуть, це єдине місто у світі, де кожен може заселитися в будь-який вподобаний будинок і назвати вулицю своїм ім'ям. Робота виконана в оригінальному авторському стилі, який Олександр Кучерявий назвав — «Міста&Села».

Акуратна скрупульозність і технологічна логічність «Міста&Села — Місто Мрії» вражає. Кожен квартал міста має свою родзинку і доводить, що місто мрії може мати кожен. Мало залишилося романтиків і мрійників, але місто мрії доводить — мрійники — є, і мрії збуваються.

Про стиль Олександра Кучерявого[ред. | ред. код]

Міста&Села — це малюнки киянина Олександра Кучерявого, які беруть свій початок з 1997 року. Він любить архітектуру, будівництво і всякі урбаністичні течії, і все цікавинки цього світу. Але найбільше він любить малювати міста, малювати Міста&Села. Так, в 7 років він у звичайному зошиті намалював кульковою ручкою будиночок, потім ще один, з'єднав їх дорогою і почав розвивати власний стиль малювання. Тоді ще він не знав, що його малюнку знайдуть оригінальність і будуть затребувані у всьому світі, що стиль малювання міст і сіл стане авторським і впізнаваним.

У своїх малюнках Олександр Кучерявий максимально дотримується масштабу, приділяє увагу найдрібніших деталей кожного об'єкта. Намальовані міста мають продуману інфраструктуру і все необхідне для кращого функціонування уявного світу.

У 2017 році вийшла книга-розмальовка у жанрі нон-фікшн "Міста&Села", автором ідеї та ілюстрацій якої є Олександр Кучерявий, а видавцем є Самміт-книга.

Посилання[ред. | ред. код]