Містерио (Marvel Coimcs)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Містерио
318×432
Історія
Видавець Marvel Comics
Дебют Amazing Spider-Man #13 (Червень, 1964)
Автор(и) Стен Лі, Стів Дітко
Характеристики
Позиція Зло
Вид Людина
Зріст 179 см
Вага 79 кг
Громадянство Франція
Команди і організації
Зловісна Сімка; перш Зловісна Шестірка, Зловісна Шестірка II
Союзники
Зелений гоблін
Вороги
Людина-павук
Особливі сили
ілюзіонізм

Великі пізнання в області створення спецефектів

Містерио — це ім'я трьох суперзлодіїв і ворогів Людини-Павука у всесвіті Marvel Comics. Оригінальний Містеріо (Квентін Бек) був створений Стеном Лі та Стівом Дітко і вперше з'явився в Amazing Spider-Man #13. У 2009 році Містеріо зайняв 85 місце в списку 100 найбільших лиходіїв з коміксів за версією IGN

Історія[ред.ред. код]

Біографія[ред.ред. код]

Квентін Бек почав свою кар'єру як кінокаскадера, але скоро почав займатися створенням спецефектів. У короткі терміни, він став одним з найбільш досконалих майстрів ілюзії. Просувний бажанням стати популярним, він спробував стати актором. Успіх його був малий. Хтось із його колег жартівливо порадив йому вбити Людину-Павука і зайняти його місце популярного борця зі злочинністю. Прагнучи скопіювати всі риси Павука, Бек переїхав до Нью-Йорк. Він пильно вивчав повзуна по стінах протягом місяців, знімаючи його дії і, збираючи, шматочки павутини, щоб визначити її склад. Бек звернувся до кримінального генія відомому як Тінкерер, забезпечив його і його помічників обладнанням, яке робило їх схожими на прибульців. Бек брав участь у їх протизаконної діяльності, але втік коли вони зустріли поразку в руках Людини-Павука. Після Бек завершив виготовлення костюма Павука і оволодів його здібностями. Також він створив свій власний образ Містеріо. Бек хотів дескридитувати Людини-Павука, підставляючи його у своїх злочинах. Але Павук переміг Містеріо і здав його поліції. Він отримав тюремний термін. Після дострокового звільнення, Містеріо, знову почав свою незаконну діяльність.

Зловісна Шестірка[ред.ред. код]

Для здійснення помсти Людині-павуку, він з'єднався з терором Доктором восьминогом; винахідливим з Людиною піском; високо літаючим Стерв'ятником; Крейвеном-Мисливцем; і супер-зарядженім Електро. Проте, навіть спільні зусилля Зловісною Шістки виявилися недостатньо, щоб виконати те, що жоден не зміг досягти один.

Використання Гіпнозу[ред.ред. код]

Протягом свого другого тюремного ув'язнення, Бек навчився мистецтву гіпнозу. Після свого звільнення він створив особистість Доктора Людвіга Райнхартом і, використовуючи технологічне та психологічну зброю, безуспішно спробував звести Людини-Павука з розуму. Створивши собі фальшиву смерть, Бек втік з в'язниці і дізнався, що під будинком Паркера заховано скарб, який зарив нічний грабіжник, який убив дядька Бена. Незважаючи на його докладний планування і розширене використання спеціальних ефектів, Містеріо не зміг отримати скарб. Він і його помічники були затримані Людиною-павуком.

Напад на Зірвиголову[ред.ред. код]

Містеріо продовжував зіштовхуватися з Людиною-павуком досить довго, як і в Зловісною Шістки так і один, поки не дізнався, яку він ціну заплатить за його злочини. Бек був діагностований пухлиною мозку і раком легенів, обидві хвороби були викликані хімічними речовинами, які він використовував для своїх ілюзій. Він був випущений з тюремної лікарні, щоб прожити один рік. У той час, Бен Рейлі вже замінив Людину-Павука. Не маючи можливості помститися своєму заклятому ворогові, Містеріо вибрав своєю жертвою сліпого Зірвиголову. Бек дізнався від Короля Мафії, що Шибайголова ніхто інший, як адвокат Метт Мердок. Містеріо переконав Мердока і його соратників у тому, що дитина народжена при непорочне зачаття був втіленням зла. За допомогою своїх галюциногенів Містеріо майже зломив волю Шибайголови, але червоний диявол все ж переміг. Не в силах пережити своє принизливої ​​поразки, Містеріо покінчив із собою. Але, незважаючи на свою смерть, Містеріо знову об'явився щоб мучити Павука.

Другий Містеріо — Денні Беркхарт[ред.ред. код]

Коли Містеріо був спійманий, виявилося, що це наступник Квентіна Бека — Денні Беркхарт. У прагненні помститися за першого Містеріо, кузен Бека використовував його технології для створення вогняного тиквоголових лиходія на ім'я Божевільний Джек. Макгвайр Бек зловив Людину-Павука і Зірвиголову, але героям вдалося його перемогти. Макгвайр таємно співпрацював з таємничою особистістю, одягненої в знайоме феолетово-зелене вбрання.

Здібності[ред.ред. код]

Майстер магії і гіпнотизер, Містеріо міг виконати кілька трюків одночасно.

Також, Квентін Бек був кваліфікованим хіміком-аматором; він сконцентрував цілий ряд вибухонебезпечних речовин, галюциногенів і токсинів різної сили і впливу.

Зброя[ред.ред. код]

Квентін Бек має розширений набір пристроїв для створення спецефектів. Каска Містеріо містить голографічні проектори і була створена з одностороннього плексигласу, який не дає можливості розглянути його обличчя зовні. Трубки, що працюють під його костюмом, провідні в отвори в його чоботях і рукавичках, випускають газ, погіршує зір, щоб приховати його поява або відхід.