Місті (Персонаж «Покемона»)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Персонаж мультфільму
MistyEP.png
Місті Вільямс
Вік 10 років (на початку серіалу)
Стать жіночій
Колір волосся
Робота
Родичі Дейзі, Лілі, Віолет (сестри, тільки в аніме)
Вперше з'явився Pokemon Red and Blue (гра) Серія 1: "Покемон! Я вибираю тебе!"
Озвучення Маюмі Ідзука

Місті — одна з головних героїв аніме «Покемон». Касумі (カスミ), так само як і Місті (Misty) переводяться з японського та англійського як «туманна». Вона — лідер водного стадіону в Церуліне (Канто), але на відміну від інших лідерів стадіону, вона активно подорожує. Дуже боїться комах. Тренує виключно покемонів водного типу (Окрім Тогепі). Її мрія — перевершити своїх сестер і добитися їхньої поваги.

Початок[ред.ред. код]

Судячи з сьомої серії «Водні квіти Церуліна», Місті набридло, що сестри їй командують, і виїхала з дому на велосипеді, поклявшись не повертатися, поки не стане краще їх. Вона дійшла до Дороги 1 (Між палети та Вертаніей) і вирішила порибалити. Вона витягла Еша та Пікачу, що пливли в річці. Еш, бачачи, що Спіроу вже близько, викрав велосипед Місті. Місті пішла слідом за ним і знайшла те, що раніше було її велосипедом. Місті вирішила, що в що б те не стало потрібно змусити Еша заплатити за велосипед. Коли вона дісталася до центру покемонів в Вертаніі, на центр напала Команда R. Після перемоги Еша та Пікачу над ними, Місті слідувала за ним куди б він не пішов в надії, щоб Еш заплатив їй за велосипед або відремонтував його. Проте, вже до 100-ої серії Місті забуває про велосипед, і не піде за Ешем з невідомих нам мотивами.

Подорож до Ліги Індіго[ред.ред. код]

У цьому сезоні Місті вперше з'явилася в аніме «Покемон» і була супутницею Еша до шостого сезону. У цьому сезоні вона зловила Стармі, Стару, Хорсі, Псідака. Еш познайомився з Місті до того як дізнався, що вона лідер стадіону в Церуліне.

Помаранчеві острова[ред.ред. код]

Подорож в Джото[ред.ред. код]

Появи в «Новому поколінні»[ред.ред. код]

Появи в «алмазів та перлів»[ред.ред. код]

У «алмазів та перлів» вона з'являлася у вигляді риболовного поплавця, який вона подарувала Ешу в одному з сезонів. Поплавець був зроблений у вигляді неї. Втім, сама вона поки не з'являлася в «алмазів і перлів».

Появи в «Black & White»[ред.ред. код]

Покемони, які у неї є[ред.ред. код]

  • Старі - Покемон, використовуваний на неї протягом усіх оригінальних серій.
  • Голдін - Покемон, використовуваний на неї протягом усіх оригінальних серій.
  • Псідак - Отримано в 27 серії «гіпно-покемоновий сон». Постійно вилазить з покеболла в самий непотрібний, на думку Місті, момент, і дуже її злить. Сам по собі він досить слабкий, але якщо у нього посилюється головний біль, він здатний повалити атакою «заплутування» майже будь-якого супротивника.
  • Політоед
  • Корсола
  • Гаярдос - Був показаний в одному з спецвипусків і в Новому поколінні.

Покемони, які у неї були[ред.ред. код]

В іграх Pokemon Red/Blue/Yellow/FireRed/LeafGreen[ред.ред. код]

У цих іграх Місті з'являється тільки як лідер стадіону Церуліна.

В іграх Pokemon Gold/Silver/Crystal/HeartGold/SoulSilver[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]