Міс Україна — Всесвіт

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Ольга Стороженко, 2013р.

Міс Україна Всесвіт — щорічний конкурс краси, що існує в Україні з 2006 року. Переможниця представляє Україну на престижному міжнародному конкурсі краси «Міс Всесвіт». Метою конкурсу "Міс Україна-Всесвіт" є популяризація та зміцнення позитивного іміджу України у світі.

Умови участі у конкурсі: вік від 18 до 27 років, громадянство України. Учасниці повинні бути незаміжні, не мати дітей.

Директор конкурсу — Анна Філімонова.

Міс Всесвіт[ред.ред. код]

Логотип конкурсу "Міс Україна - Всесвіт"

Міс Все́світ (англ. Miss Universe) — щорічний міжнародний конкурс краси, один з найпрестижніших конкурсів краси у світі, нарівні з конкурсами Міс Світу, Міс Інтернешнл і Міс Земля. З 1996 по 2015 рік власником конкурсу був Дональд Трамп. Наразі власниками та організаторами конкурсу є американська корпорація WME | IMG.

Штаб-квартира конкурсу знаходиться у м. Нью-Йорк, США.

Конкурс проводиться протягом двох тижнів взимку чергового або поточного року. У 1970-90-х конкурс тривав місяць, але зараз його тривалість скорочена.

Переможниця отримує контракт терміном на один рік та призовий пакет, який включає грошову винагороду сумою $250.000, щомісячну зарплату сумою $3.000-5.000, послуги стилістів, гардероб, стипендію на дворічне навчання на акторських курсах в New York Film Academy. Міс Всесвіт разом з Міс США та Міс США серед тінейджерів рік проживають в елітному районі Нью Йорка, в апартаментах, що виділені їм організацією конкурсу.

Переможниця конкурсу подорожує світом, відвідує в якості журі національні конкурси краси, співпрацює з громадськими та благодійними організаціями, бере участь у благодійних заходах та зборах коштів для благодійних програм.

Переможниці конкурсу "Міс Україна - Всесвіт"[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]

Див. також[ред.ред. код]