Мішель Ру Молодший

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Мішель Ру Молодший

Мішель Ру Молодший (23 травня 1960)- відомий британський шеф-кухар й ресторатор французького походження. Представник родини Ру.

Життєпис[ред.ред. код]

Народився у селі Пембурі, графство Кент, в родині відомого ресторатора Альбера Ру. З дитинства він долучався до родинної справи. З 1979 до 1980 року працював у ресторані "Ле Гаврош" під головуванням свого батька. Після цього з 1980 до 1982 року проходив стажування в готелі й ресторані Міоней (Ріон-Альп, поблизу Ліона, Франція), що належить Алану Шапелю.

Після цього з 1982 до 1983 року проходив військову службу у Єлісейському палаці за часів президентів Жискара д'Естена та Франсуа Міттерана. По закінченню служби 2 місяці працював у закладі делікатесів Жерара Моту у Сен-Манде, потім ще 2 місяці у м'ясному магазині ламартіна на вулиці Віктора Гюго. По поверненню до Лондона у 1983 році Мішель Ру вивчав бухгалтерський облік у Фінлі Роберсона. Потім він працював шеф-кухарем у ресторані "Танте Клер, що належить П'єру Кофману, та з жовтня по грудень 1983 - у Мандарин Готелі в Гонконзі. З 1985 до 1990 року Мішель Ру працював у ресторанах братів Ру "ле Гаврош" та "Вотерсайд Інн". У 1993 році його батько - Альбер Ру - відійшов від справ. З цього часу й дотепер мішель ру Молодший очолює ресторан "Ле Гаврош". З 2003 року Мішель Ру консультує Волбрук-клуб в 2003 року, а також ресторан Ассоціацій. Водночас Мішель Ру Молодший написав декілька книг з кухарського мистецтва, які отримали премії. Часто виступає на телебаченні як кулінарний експерт.

Родина[ред.ред. код]

Дружина - Ґізель

Діти:

  • Емелі

Джерела[ред.ред. код]