НВО Дігідрол

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Історія компанії[ред. | ред. код]

розпочалася з 1999 року у вигляді початку діяльності фізичної особи-підприємця. Ним був співзасновник та нині генеральний директор Науково-виробничого об’єднання Дігідрол — Бараннік Вячеслав Миколайович. На початку діяльності існував один єдиний відділ очистки та продажу питної води в одному з районів міста Запоріжжя. Спочатку діяльність проваджувалася на придбаному обладнанні, яке доводилося періодично обслуговувати. Виконувалося це з початку із залученням спеціалістів, а згодом — власними силами. Технічна освіта та схильний до інженерного пошуку талановитий розум підприємця постійно шукав можливості для вдосконалення та покращення, в результаті чого власна конструкція або дії з обслуговування та модернізації обладнання виявлялися більш вдалими, ніж у сторонніх спеціалістів.

З 2003 року розпочинається робота з розробки власної конструкції озонаторного обладнання, яке застосовувалося для знезараження питної води та подовження строку її безпечного зберігання. Спочатку придбавали аналогічне обладнання у закордонних фірм з Америки, Європи та Азії, але за декілька років змогли напрацювати власну конструкцію та приступити до виробництва одиничних власних приладів, які генерують активний кисень — озон. У ті ж роки питна вода власного виробництва стає більш доступною для мешканців Запоріжжя — у продуктових магазинах почали встановлювати накопичувальні ємкості, куди вода завозилася для реалізації у тару покупця. До речі, дуже часто розвиток компанії або створення її нових підрозділів чи видів діяльності був пов’язаний або спричинявся завдячуючи клієнтам, які телефонували до офісу, висловлювали вдячність якістю продукції та просили зробити воду більш доступною та близькою для них. Так з’явилися послуги доставки води до сіл та віддалених населених пунктів, а також бутилювання та доставка води на адресу клієнта у тарі 19 літрів. У 2010 році з приходом нових кадрів та ростом чисельності працівників компанія отримала новий статус — було створено Товариство з обмеженою відповідальністю Дігідрол. До цього часу вже сформувався штат інженерних працівників, були відпрацьовані та налагоджені технології виробництва систем очистки води для різних галузей промисловості або господарського призначення.

На цьому етапі ТОВ Дігідрол вже займається розробкою та реалізацією індивідуальних проектів з водопідготовки, а також випускає три види озонаторного обладнання — для повітря, для води та універсальні. Розпочинається імпортна діяльність: налагоджуються контакти з іноземними виробниками необхідних комплектуючих, а також активізується експортна діяльність. Так, системи озонування та очистки води направляються для виконання своїх задач на заводи та підприємства Литви, Грузії, Росії, Азербайджану та навіть Екваторіальної Гвінеї.

Вдосконалюючись у технологіях виробництва та обслуговування обладнання, що виробляється, інженери та технологи також просувалися у паралельному напрямку, застосовуючи усі найкращі світові технології у процесі підготовки питної води, яка була б корисною для постійного щоденного споживання людиною. Процес зайшов настільки далеко, що навіть почали говорити про те, що питну воду компанія створює, або іншими словами — відтворює її природну первозданну чистоту та безпечність для людини при щоденному вживанні.

Технології виробництва продукції[ред. | ред. код]

Так, під час очистки завжди застосовувалася найкраща з передових технологій, запозичена у природи, мембранна фільтрація. Під час доведення показників води до значень корисності на заводі з підготовки води застосовуються модулі коригування кислотно-лужного балансу, вирівнювання pH та мінералізації. Під час зберігання води та її знезараження з самого початку використовували прилади для обробки води трьохатомним киснем — озоном, що є дуже природно, екологічно та ефективно. Таким чином, результат цих зусиль — це насичена киснем, дуже смачна та корисна питна вода, яка зараз випускається у десяти різних видах: Аквия Кідс, насичена кальцієм — для дітей та спортсменів; Аквія Кардіо — для людей, які бажають зміцнити та оздоровити серцево-судинну систему; Аквія Лайф — для тих, хто займається напруженою та нервовою діяльністю; Аквія Апетит — для людей, які мають підтримати свою шлункову систему та інші види корисної води.

У 2012 році за результатами дворічних випробувань та досліджень Міністерство охорони здоров’я України на підставі висновків київського Інституту екогігієни та токсикології імені академіка Л.І. Медведя узгодило технічні умови та видало висновок, що питна вода торгової марки Аквія виробництва ТОВ Дігідрол за умови її щоденної додаткової обробки із застосуванням озонаторів для води може зберігатися у негерметичних (дихаючих) ємкостях до 30 діб. Це стало ще одним визначальним здобутком компанії на шляху до створення корисної питної води, оскільки Дігідрол, сьогодні є єдиної компанією в Україні, яка має технологію довготривалого безпечного та екологічного зберігання питної води без застосування консервантів чи хімії (у той час, коли традиційний строк такого зберігання не перевищує 24 години).

Розвиток філіалів[ред. | ред. код]

З 2014 року напрацьований досвід підготовки води дозволив відкрити перше представництво компанії в іншому місті, яким став курорт Запорізької області — м. Бердянськ. Відразу отримані результати та здобута з боку місцевих мешканців повага до продукції надихнули на нові досягнення, в результаті чого було прийнято рішення поширювати доступність корисної питної води під торговою маркою Аквія на інші міста та регіони. Так рік за роком були відкриті ще 2 представництва — у Нікополі в 2015 році та в Маріуполі у 2016 році.

Місія компанії[ред. | ред. код]

Разом з цим керівництво компанії вирішило провести ревізію основних цінностей та орієнтирів своєї діяльності і те, що завжди було пріоритетом, висловилося у вигляді сформульованої місії компанії: створювати корисну питну воду, яка покращує здоров’я та подовжує життя. 2017 рік був ознаменований ще одним кроком у напрямку доступності корисної питної води для споживачів — Аквія стала доступною у маленькій фасовці, об’ємом 0,5, 1,0 та 1,5 літри.

Сучасний стан[ред. | ред. код]

Сьогодні Дігідрол уявляє собою науково-виробниче об’єднання, до якого входять окремі юридичні особи, що працюють кожна у своєму регіоні, але в одному об’єднуючому їх діяльність напрямку — надають повний спектр послуг у галузі забезпечення споживачів якісною та корисною питною водою. Представництва компанії існують в чотирьох містах України, а плани простягаються до створення національної мережі філій; обладнання компанії для очистки та озонування води та повітря по індивідуальним замовленням у різні роки поставлялося до більше ніж десяти зарубіжних країн, а в Україні працює у кожній області. Основною екологічною метою компанії є покращення екології здоров’я якомога більшої кількості наших клієнтів.

Основні дати[ред. | ред. код]

1999 рік - початок діяльності фізичної особи-підприємця Баранніка Вячеслава Миколайовича

2003 рік - початок випуску генераторів озону під торговою маркою Крозон-2001

2011 рік - створення Товариства з обмеженою відповідальністю Дігідрол

2012 рік - початок експортної діяльності

2014 рік - перереєстрація технічних умов на випуск питної води з ексклюзивним строком довготривалого безпечного зберігання, до 30 діб у дихаючих ємкостях

2014 рік - відкриття першої філії у м.Бердянськ

2015 рік - відкриття філії у м.Нікополь

2016 рік - початок випуску 10 нових видів корисної питної води під торговою маркою Аквія

2016 рік - відкриття філії у м.Маріуполь

2018 рік - відкриття філії у м.Дніпро