Нава (судно)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Нава Венеції і Генуї. В Португалії цей тип суден називали «nau», в Іспанії - «carraca» або «nao», у Франції – «caraque» або «nef».

На зміну візантійським торговельним прийшли торгові судна міст-республік Італії. Час їхнього розквіту - з XII по XIV століття. Всі ці кораблі мали загальну назву нава. Вони не мали весел, а тільки вітрила. Проектували і будували ці судна Венеція і Генуя, які монополізували в ту епоху всю торгівлю Європи з країнами Леванта. Виконання подібних завдань вимагало корабля нового типу, з великою міцністю і великою вантажопідйомністю, бо перевозити доводилося величезну кількість товарів, пасажирів, коней, озброєння та провіанту. За своєю шириною і осадкою ці судна нагадували римські торговельні кораблі з опуклими бортами, з глибокою осадкою і високим надводним бортом. При осадці в 6 метрів, від ватерлінії до борта залишалося ще 4 метри. Ніс і корма, де розміщувалися житлові приміщення, піднімалися над палубою на 3-4 метра. Були нави з трьома палубами. Таке судно мало 30 метрів в довжину, 12 метрів в ширину і брало на борт 500 тонн вантажу. Саме вони були головним засобом всіх перевезень за часів хрестових походів.

Нави залишалися неповороткими, занадто масивними судами. Нерідко бувало так, що при зміні галса і брасопленії вітрил всім пасажирам доводилося кидатися на протилежний борт, щоб не дати судну перевернутися. Але ж головним завданням цих кораблів була не швидкість і не маневреність, а можливість перевозити якомога більше вантажу. Розрізнялися однощоглові, двощоглові, трищоглові кораблі цього типу. Спочатку всі щогли несли латинські вітрила на похилих реях. З часом, коли розміри кораблів стали зростати, з'ясувалося, що латинського вітрила для великого судна вже недостатньо. Тоді додали ще й прямокутні вітрила. Нави раннього періоду були оснащені румпелем, але коли венеціанці і генуезці побачили кораблі з країн Північної Європи, які везли своїх хрестоносців до Палестини, то звернули увагу на форму керма і перейняли її. Корма у нави дуже високо піднята і укріплена бімсом.

Див. також[ред. | ред. код]

Каракка