Нагрудний знак «Петро Могила»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Нагрудний знак «Петро Могила»

Нагру́дний знак «Петро Моги́ла» — заохочувальна відзнака Міністерства освіти і науки України. Відзнаку названо іменем українського освітнього діяча Петра Могили. Має третій (найвищий) ступінь серед відзнак, запроваджених міністерством.

Відомості про відзнаку[ред. | ред. код]

Нагрудним знаком відзначаються наукові та науково-педагогічні працівники, а також інші особи за значний особистий внесок у розвиток вищої освіти, які домоглися значних успіхів в організації навчальної, науково-методичної та науково-дослідної роботи, підготовці та підвищенні кваліфікації наукових та науково-педагогічних кадрів, розвитку педагогічної науки, створенні підручників і навчальних посібників для вищих навчальних закладів.

Подання про нагородження вносять Міністерству освіти і науки України центральні органи виконавчої влади, які мають у своєму підпорядкуванні вищі навчальні заклади, Міністерство освіти і науки Автономної Республіки Крим, управління освіти і науки обласних, Київської і Севастопольської міських державних адміністрацій, Національна академія педагогічних наук України, ЦК профспілки працівників освіти і науки України, вищі навчальні заклади.

Втратила чинність відповідно до https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1427-13 [Архівовано 30 листопада 2018 у Wayback Machine.].

Джерела[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]