Нагрудний знак «Софія Русова»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Нагрудний знак «Софія Русова»

Нагру́дний знак «Софі́я Ру́сова» — заохочувальна відзнака Міністерства освіти і науки України. Відзнаку названо іменем українського педагога та громадської діячки Софії Русової. Має третій (найвищий) ступінь серед відзнак, запроваджених міністерством.

Відомості про нагороду[ред. | ред. код]

11 липня 2005 року затверджено Положення про нагородження нагрудним знаком «Софія Русова».

Знаком нагороджуються наукові, науково-педагогічні і педагогічні працівники за значний особистий внесок у розвиток дошкільної та позашкільної освіти, які домоглися визначних успіхів у навчанні та вихованні підростаючого покоління, науковому та навчально-методичному забезпеченні дошкільної освіти, підготовці висококваліфікованих педагогічних працівників для дошкільних навчальних закладів.

Подання про нагородження вносять Міністерству освіти і науки України Міністерство освіти і науки Автономної Республіки Крим, управління освіти і науки обласних, Київської і Севастопольської міських державних адміністрацій, Академія педагогічних наук України, ЦК профспілки працівників освіти і науки України, вищі навчальні заклади.

Рішення про нагородження нагрудним знаком ухвалюється Колегією Міністерства освіти і науки України, затверджується наказом Міністра і публікується в газеті «Освіта України».

Питання щодо нагородження нагрудним знаком розглядається Колегією Міністерства освіти і науки України раз у квартал.

Література[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]