Нагрудний знак МОН України «За наукові та освітні досягнення»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Нагрудний знак Міністерства освіти і науки України «За наукові та освітні досягнення»
180 рх
Країна Україна Україна
Тип Нагрудний знак
Кому вручається: :
працівникам апарату міністерства, підприємств, установ, організацій, що належать до сфери його управління, інші працівникам сфери освіти, а також вищезазначені особи після виходу на пенсію
Статус вручається
Нагородження
Засновано: 30.07.2013 р.
Черговість
Молодша нагорода нагрудний знак «Відмінник освіти» та нагрудний знак «Василь Сухомлинський»
Відповідає Нагрудний знак МОН України «За наукові досягнення» (2007—2013 рр.)

Нагру́дний знак «За науко́ві та освітні дося́гнення»  — вручається з 2013 рр. (протягом 2007—2013 рр. — вручався нагру́дний знак «За науко́ві дося́гнення» ) — заохочувальна відомча відзнака Міністерства освіти і науки України. Має найвищий ступінь серед відзнак, запроваджених Міністерством освіти і науки України: подяка; грамота; почесна грамота; нагрудний знак «Відмінник освіти»; нагрудний знак «Василь Сухомлинський»; нагрудний знак «За науко́ві та освітні дося́гнення».

Відомості про нагороду[ред. | ред. код]

Нагрудним знаком «За наукові та освітні досягнення» (з 2013 р.) нагороджуються наукові і науково-педагогічні працівники, державні службовці за бездоганну працю та особисті заслуги під час виконання службових обов'язків, пов'язаних з формуванням та забезпеченням реалізації державної політики у сфері освіти і науки, досягнення визначних успіхів у науковій та науково-педагогічній діяльності, науково-методичному забезпеченні вищої освіти, здійсненні аналітично-прогностичної діяльності, визначенні перспектив та напрямів розвитку вищої освіти, розробці програм розвитку вищої освіти, проведенні моніторингу якості освіти, підготовці кадрів вищої кваліфікації; організації та координації наукової, науково-методичної та науково-дослідної роботи, підготовці, перепідготовці та підвищенні кваліфікації наукових та науково-педагогічних кадрів. Стаж роботи у зазначеній сфері освіти не менше 10 років та нагрудний знак МОН України «Відмінник освіти».
Разом з Нагрудним знаком нагородженому вручається посвідчення, зразок якого затверджується Міністерством освіти і науки України. Повторне нагородження Нагрудним знаком не проводиться.

Нагрудний знак носиться з правого боку грудей і розміщується нижче знаків державних нагород України, іноземних державних нагород.

Див. також[ред. | ред. код]

Література[ред. | ред. код]