Нальотов Дмитро Олександрович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Дмитро Олександрович Нальотов
Народний депутат України Дмитро Нальотов.jpg
Народився 28 квітня 1985(1985-04-28) (36 років)
Полтава, Українська РСР, СРСР
Громадянство Україна Україна
Діяльність підприємець
політик
Alma mater Полтавський національний педагогічний університет імені Володимира Короленка
Посада Народний депутат України
Партія Слуга народу
Україна Народний депутат України
9-го скликання
Слуга народу 29 серпня 2019

Картка на сайті Верховної Ради України

Дмитро Олександрович Нальотов (нар. 28 квітня 1985, Полтава) — український підприємець та політик[1]. Народний депутат України 9-го скликання[2], голова підкомітету з питань туризму та курортів.

Життєпис[ред. | ред. код]

Навчався в 31-й школі, потім — у Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка на соціального педагога. Із 2004 по 2008 рік був співорганізатором фестивалю «Веломанія», який проводили на пагорбах Горбанівки[3].

Після Революції Гідності Нальотов спробував себе в громадській сфері — став співзасновником ГО «Полтавська платформа» та ЗМІСТ, закінчив Школу Мерів. Також є співвласником компаній «Активна країна» та «Activity»[3]. За класифікатором видів економічної діяльності підприємець займається атракціонами та тематичними парками. Проживає в місті Полтаві[4].

Політична діяльність[ред. | ред. код]

У липні 2019 року обраний народним депутатом по 144-му мажоритарному округу (Подільський, Шевченківський райони міста Полтави) від партії «Слуга народу»[5]. На час виборів: фізична особа-підприємець, безпартійний.

Член Комітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики[6], голова підкомітету з питань туризму та курортів. Член групи з міжпарламентських зв’язків з Канадою. Член групи з міжпарламентських зв’язків з Азербайджанською Республікою. Член групи з міжпарламентських зв’язків з Королівством Швеція. Член групи з міжпарламентських зв’язків з Швейцарською Конфедерацією. Член групи з міжпарламентських зв’язків з Республікою Північна Македонія.

Законопроєкти[ред. | ред. код]

  • #3696 Проєкт Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України та інших законодавчих актів України щодо фінансового забезпечення розвитку туризму.[7] Основною метою законопроекту є створення дієвого механізму державного стратегічного планування у сфері туризму, створення додаткового механізму фінансування відповідних програм та заходів на місцевому рівні.
  • #3851 Проєкт Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо державної підтримки культури, туризму та креативних індустрій.[8] Метою проєкту Закону є впровадження податкових механізмів для надання державної підтримки сферам культури, туризму та сектору креативних індустрій з метою недопущення їх стагнації задля збереження і створення нових робочих місць.
  • #3637 Проєкт Закону про віртуальні активи[9]. Основною метою законопроєкту є впорядкування нормативно-правового регулювання для ринку віртуальних активів та його учасників.

Родина[ред. | ред. код]

Одружений. Має двох синів.

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]