Наш Край (торговельна мережа)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Наш Край
Тип Торгова мережа
Галузь Роздрібна торгівля
Гасло Гостинність, свіжість, завжди вигідно - це по-нашому!
Засновано 2001
Штаб-квартира Україна
Територія діяльності 18 областей України, переважно Захід
Ключові особи Ружанський Мечислав, ген. директор[1]
Виторг 2,4 млрд грн[2]
Співробітники 3 000
Сайт nashkraj.ua

Торгове́льна мере́жа «Наш Край» — українська мережа роздрібної торгівлі, один із основних проектів інвестиційної групи «Volwest Group».

Мережа представлена у західному та центральному регіонах України та працює у трьох форматах: супермаркет, «магазин біля дому» та «експрес». Тактичне управління мережею здійснює компанія «Наш Край ЛЦ». Перша крамниця розпочала свою роботу 20 жовтня 2001 року в місті Рівному.

У 2003 році компанія вивела власну торговельну марку «Наш край». Її асортимент становить 128 товарних одиниць, серед яких борошно, крупи, соки, олія, вареники, пельмені, паштети, соуси, оцет, одноразовий посуд, супутні товари тощо.

У 2007 на черговій спеціалізованій виставці «Франчайзинг 2007» торговельна мережа «Наш Край» відзначилася, ставши першою в рейтингу франчайзингових мереж «Найкращий франчайзер 2007». Мережа «Наш Край» перемогла в номінації «Найбільша мережа у сфері продовольчої торгівлі».

На початок 2009 року мережа «Наш край» налічувала 59 торговельних закладів: 5 супермаркетів, 49 магазинів біля будинку та 5 експрес-магазинів.

У 2016 році відбувся ребрендинг мережі та деякі магазини «Наш Край» змінили назву на «Свій Маркет».[3]

Сучасний стан[ред. | ред. код]

На перше півріччя 2017 року мережа нараховує 221 торговий заклад у 17 областях України та посідає третє місце в Україні за кількістю закладів торгівлі після АТБ та Фоззі. [2]

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]