Новий Союз

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Новий Cоюз
Розробник Україна Best Way
Видавець Росія 1C
Дата випуску розробка припинена
Українська локалізація так
Жанр(и) Шутер від третьої особи Рольова відеогра
Платформа Microsoft Windows
Рушій гри GEM3
Керування Клавіатура та миша
Сайт novysoyuz.ru

Новий Cоюз (англ. Nuclear Union) — постапокаліптичний шутер від третьої особи та рольова відеогра від українського розробника Best Way. В 2013 році розробка гри була припинена[1].

Сюжет[ред. | ред. код]

Події гри «Новий Союз» розгортаються в альтернативній історичній реальності. Протистояння СРСР і США, відоме як Карибська криза, вирішилося в 1962 році силовим шляхом — його фіналом стала ядерна війна, в результаті якої основна частина населення Землі загинула, а практично вся територія планети стала непридатною для життя внаслідок радіоактивного зараження. Проте Радянський Союз був готовий до такого розвитку подій. За деякий час до всесвітньої катастрофи військово-мобілізаційна машина запрацювала на повну потужність: була проведена масова евакуація громадян, найважливіших підприємств і організацій в заздалегідь вибудовану мережу обладнаних бункерів. За п'ять десятиліть спішно укриті під землею осколки соціалістичної держави перетворилися на справжню державу зі столицею.

Герой гри «Новий Союз» — радянський льотчик-офіцер, який брав безпосередню участь в атомному бомбардуванні США. Але все його минуле — лише дрібниці у порівнянні з тим, що йому належить пережити в небезпечному новому світі, породженому в променях нещадної радіації.

Перед лицем небезпеки людина як ніколи жадає відчути вагу зброї в руках. І в «Новому Союзі» знайдуться засоби боротьби з противником, які напевно порадують знавців. В арсенал людей, які пережили ядерний апокаліпсис і загибель військової промисловості, увійдуть найкращі зразки експериментального вогнепальної зброї СРСР, наприклад, трьохствольний автомат «Прилад 3Б», названий «радянським УЗД» АТ-46 під патрон 5,45 мм або автомат ТКБ-022ПМ.

Реліз гри був запланований на 2014 рік, проте в 2013 році розробка гри була припинена.[1]

Примітки[ред. | ред. код]