Норвегія на зимових Олімпійських іграх 1976

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Норвегія на Олімпійських іграх
Прапор, що використовувався на Іграх
Код МОК:NOR
НОК:Національний олімпійський
комітет Норвегії
Олімпійські ігри в Інсбруку
Спортсмени 42 у 7 видах спорту
Прапороносець Пол Тюлдум
Медалі
Місце: 4
Золото
3
Срібло
3
Бронза
1
Всього
7
Участь у літніх Олімпійських іграх
190019041908191219201924192819321936194819521956196019641968197219761980198419881992199620002004200820122016
Участь у зимових Олімпійських іграх
19241928193219361948195219561960196419681972197619801984198819921994199820022006201020142018

Норвегія на зимових Олімпійських іграх 1976 року, які проходили в австрійському місті Іннсбрук, була представлена 42 спортсменами (35 чоловіками та 7 жінками) у 7 видах спорту. Прапороносцем на церемоніях відкриття та закриття Олімпійських ігор був лижник Пол Тюлдум.

Норвезькі спортсмени вибороли 7 медалей, з них 3 золотих, 3 срібних та 1 бронзову. Олімпійська збірна Норвегії зайняла 4 загальнокомандне місце.

Медалісти[ред. | ред. код]

Медаль Призери Вид спорту Дисципліна
Gold medal icon.svg Золото Івар Формо Лижні гонки 50 км (чоловіки)
Gold medal icon.svg Золото Ян Егіл Сторгольт Ковзанярський спорт 1500 м (чоловіки)
Gold medal icon.svg Золото Стен Стенсен Ковзанярський спорт 5000 м (чоловіки)
Silver medal icon.svg Срібло Пол Тюлдум
Ейнар Сагстуен
Івар Формо
Одд Мартінсен
Лижні гонки 4 × 10 км естафета (чоловіки)
Silver medal icon.svg Срібло Йорн Дідріксен Ковзанярський спорт 1000 м (чоловіки)
Silver medal icon.svg Срібло Стен Стенсен Ковзанярський спорт 10,000 м (чоловіки)
Bronze medal icon.svg Бронза Лізбет Корсмо Ковзанярський спорт 3000 м (жінки)

Біатлон[ред. | ред. код]

Чоловіки
Дисципліна Спортсмен Час Пенальті Підсумковий час Місце
20 км Свейн Енген 1'14:27.24 7 1'21:27.24 20
К'єль Говда 1'16:24.45 5 1'21:24.45 18
Тор Свендсбергет 1'15:10.13 3 1'18:10.13 9
Чоловіки, 4 x 7.5 км естафета
Спортсмени Дистанція
Промахи Час Місце
К'єль Говда
Тер'є Ганссен
Свейн Енген
Тор Свендсбергет
6 2'05:10.28 5

Гірськолижний спорт[ред. | ред. код]

Чоловіки
Спортсмен Дисципліна Дистанція 1 Дистанція 2 Разом
Час Місце Час Місце Час Місце
Ерік Гокер швидкісний спуск 1:49.19 25
Ерік Гокер гігантський слалом DNF DNF
Одд Сорлі DNF DNF
Одд Сорлі слалом DNF DNF
Ерік Гокер 1:06.77 30 1:11.09 29 2:17.86 26
Жінки
Спортсмен Дисципліна Дистанція 1 Дистанція 2 Разом
Час Місце Час Місце Час Місце
Торіль Ф'єлдстад швидкісний спуск 1:52.99 27
Торіль Ф'єлдстад гігантський слалом 1:36.00 31
Торіль Ф'єлдстад слалом 50.11 19 DNF DNF

Ковзанярський спорт[ред. | ред. код]

Чоловіки
Дисципліна Спортсмен Дистанція
Час Місце
500 м Ян Егіл Сторгольт 1:18.00 28
Кай Арне Стенсг'єммет 40.94 21
Арнульф Сунде 39.78 6
1000 м Кай Арне Стенсг'єммет 1:24.71 22
Тер'є Андерсен 1:22.92 16
Йорн Дідріксен 1:20.45 2
1500 м Тер'є Андерсен 2:04.65 15
Кай Арне Стенсг'єммет 2:03.75 11
Ян Егіл Сторгольт 1:59.38 OR 1
5000 м Амунд Сйобренд 7:48.28 13
Ян Егіл Сторгольт 7:40.60 9
Стен Стенсен 7:24.48 1
10,000 м Ян Егіл Сторгольт 16:06.37 14
Amund Sjøbrend 15:43.29 10
Стен Стенсен 14:53.30 2
Жінки
Дисципліна Спортсмен Дистанція
Час Місце
500 м Сігрід Сундбі-Дюбендаль 45.00 16
1000 м Сігрід Сундбі-Дюбендаль 1:33.05 18
1500 м Сігрід Сундбі-Дюбендаль 2:21.85 11
Лізбет Корсмо-Берг 2:18.99 4
3000 м Лізбет Корсмо-Берг 4:45.24 3

Лижне двоборство[ред. | ред. код]

Дисципліни:

  • нормальний трамплін
  • лижні гонки, 15 км
Спортсмен Дисципліна Стрибки з трампліна Лижні гонки Разом
Відстань 1 Відстань 2 Бали Місце Час Бали Місце Бали Місце
Стейн Ерік Гуллікстад індивідуальні 62.0 66.5 162.1 31 49:04.07 210.62 2 372.72 22
Том Сандберг 70.0 74.5 195.7 17 49:09.34 209.83 4 405.53 8
Арне Бюстель 66.5 69.0 166.5 30 51:02.81 192.81 17 359.31 27
Пол Сх'єтне 76.0 76.0 204.4 7 50:26.97 198.19 12 402.59 9

Лижні гонки[ред. | ред. код]

Чоловіки
Дисципліна Спортсмен Дистанція
Час Місце
15 км Магне Мюрмо 49:26.89 55
Пол Тюлдум 46:50.57 20
Одд Мартінсен 45:41.33 8
Івар Формо 45:29.11 5
30 км Магне Мюрмо 1'35:33.34 23
Оддвар Бро 1'34:59.57 19
Івар Формо 1'33:01.68 11
Одд Мартінсен 1'32:38.91 9
50 км Оддвар Бро DNF
Пол Тюлдум 2'42:21.86 7
Пер Кнут Оланд 2'41:18.06 6
Івар Формо 2'37:30.05 1
Чоловіки, 4 × 10 км естафета
Спортсмени Дистанція
Час Місце
Пол Тюлдум
Ейнар Сагстуен
Івар Формо
Одд Мартінсен
2'09:58.36 2
Жінки
Дисципліна Спортсмен Дистанція
Час Місце
5 км Беріт Йоганнесен 17:04.25 20
Маріт Мюрмель 17:02.21 18
Беріт Аунлі 16:57.12 17
Грете Куммен 16:35.43 8
10 км Маріт Мюрмель 32:47.21 24
Беріт Йоганнесен 32:46.76 23
Беріт Аунлі 32:17.60 18
Грете Куммен 32:02.59 15
Жінки, 4 × 5 км естафета
Спортсмени Дистанція
Час Місце
Беріт Аунлі
Маріт Мюрмель
Беріт Йоганнесен
Грете Куммен
1'11:09.08 5

Санний спорт[ред. | ред. код]

Чоловіки-одинаки
Спортсмен Спуск 1 Спуск 2 Спуск 3 Спуск 4 Разом
Час Місце Час Місце Час Місце Час Місце Час Місце
Бйорн Дюрдаль 1:04.969 39 54.185 22 53.911 22 53.979 19 3:47.044 36
Християн Стром 55.125 25 54.603 24 54.347 24 54.717 24 3:38.792 22
Мортен Нордейде Йогансен 54.460 20 53.889 19 54.155 23 54.365 22 3:36.879 20
Чоловіки, двійки
Спортсмени Спуск 1 Спуск 2 Разом
Час Місце Час Місце Час Місце
Асле Странд
Гельге Свенсен
44.097 14 44.357 14 1:28.454 13
Мартін Оре
Ейліф Недберг
44.744 15 44.534 15 1:29.278 15

Стрибки з трампліна[ред. | ред. код]

Спортсмен Дисципліна Стрибок 1 Стрибок 2 Разом
Відстань Бали Відстань Бали Бали Місце
Пер Бергеруд нормальний трамплін 72.5 100.3 74.0 103.7 204.0 43
Одд Гаммернес 74.5 103.5 75.0 104.8 208.3 33
Фінн Галворсен 75.0 103.8 74.5 102.5 206.3 37
Йоган Сетре 78.0 112.6 76.0 109.9 222.5 18
Одд Гаммернес високий трамплін 78.5 78.4 71.0 63.9 142.3 50
Пер Бергеруд 84.0 89.6 84.0 90.1 179.7 26
Фінн Галворсен 85.0 90.0 83.0 83.2 173.2 35
Йоган Сетре 88.0 99.2 85.0 96.0 195.2 13

Посилання[ред. | ред. код]