Норвегія на зимових Паралімпійських іграх 2002

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Норвегія на Паралімпійських іграх
Прапор, що використовувався на Іграх
Код МОК:NOR
НПК:Паралімпійський комітет Норвегії
Паралімпійські ігри в Солт-Лейк-Сіті
Спортсмени 27 у 3 видах спорту
Медалі
Місце: 3
Золото
10
Срібло
3
Бронза
6
Всього
19
Участь у літніх Паралімпійських іграх
1960 • 1964 • 1968 • 1972 • 1976 • 1980 • 1984 • 1988 • 1992 • 1996 • 2000 • 2004 • 2008 • 2012 • 2016
Участь у зимових Паралімпійських іграх
1976  • 1980 • 1984 • 1988 • 1992 • 1994 • 1998 • 2002 • 2006 • 2010 • 2014  • 2018

Норвегія на зимових Паралімпійських іграх 2002 року, що проходили в американському місті Солт-Лейк-Сіті, була представлена 27 спортсменами, які змагалися у 3 видах спорту (3 спортсмени у гірськолижному спорті, 15 — у следж-хокеї та 9 — у лижних перегонах та біатлоні). Норвезькі паралімпійці завоювали 19 медалей, з них 10 золотих, 3 срібних та 6 бронзових. Паралімпійська збірна Норвегії посіла 3 загальнокомандне місце.[1]

Медалісти[ред. | ред. код]

Медаль Призери Вид спорту Дисципліна
Gold medal icon.svg Золото Рагнгільд Мюклебуст Біатлон 7,5  км сидячи (жінки)
Gold medal icon.svg Золото Гельге Фло Лижні перегони 5 км, класичний стиль, з вадами зору (чоловіки)
Gold medal icon.svg Золото К'яртан Гоген Лижні перегони 5 км, класичний стиль, стоячи (чоловіки)
Gold medal icon.svg Золото Андреас Густвейт Лижні перегони 5 км, класичний стиль, сидячи (чоловіки)
Gold medal icon.svg Золото Рагнгільд Мюклебуст Лижні перегони 2,5 км, сидячи (жінки)
Gold medal icon.svg Золото Рагнгільд Мюклебуст Лижні перегони 5 км, сидячи (жінки)
Gold medal icon.svg Золото Рагнгільд Мюклебуст Лижні перегони 10 км, сидячи (жінки)
Gold medal icon.svg Золото Нільс-Ерік Ульсет Лижні перегони 10 км, стоячи (чоловіки)
Gold medal icon.svg Золото Нільс-Ерік Ульсет Лижні перегони 20 км, стоячи (чоловіки)
Gold medal icon.svg Золото Тоне Граввольд
Рагнгільд Мюклебуст
Сів Вестенген
Лижні перегони відкрита естафета, 3х2,5 км
Silver medal icon.svg Срібло Тоне Граввольд Біатлон 7,5  км, з вадами зору (жінки)
Silver medal icon.svg Срібло Андреас Густвейт Лижні перегони 10 км, сидячи (чоловіки)
Silver medal icon.svg Срібло збірна команда Следж-хокей
Bronze medal icon.svg Бронза Асле Танвік Лижні перегони гігантський слалом, стоячи (чоловіки)
Bronze medal icon.svg Бронза Тоне Граввольд Лижні перегони 5  км, з вадами зору (жінки)
Bronze medal icon.svg Бронза Сів Вестенген Лижні перегони 5 км, класичний стиль, стоячи (чоловіки)
Bronze medal icon.svg Бронза Сів Вестенген Лижні перегони 10 км, стоячи (чоловіки)
Bronze medal icon.svg Бронза Сів Вестенген Лижні перегони 15 км, стоячи (чоловіки)
Bronze medal icon.svg Бронза К'яртан Гоген
Андреас Густвейт
Карл Ейнар Генріксен
Лижні перегони відкрита естафета, 1х2,5 км та 2х5 км

Примітки[ред. | ред. код]

  1. Norway - National Paralympic Committee. www.paralympic.org. Процитовано 2016-06-14. 

Посилання[ред. | ред. код]