Носоріг (персонаж)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Носоріг
Історія
Видавець Marvel Comics
Дебют The Amazing Spider-Man #41
Автор(и) Стен Лі,Джон Роміта-старший
Характеристики
Вид Людина
Зріст 203 см
Вага 323 кг
Громадянство Російська Федерація
Актор Пол Джаматті
Команди й організації
Зловісна шестірка, Зловісний синдикат, Таємні Захисники, Армія Кло, Проклятий легіон, Емісари зла
Союзники
Пісочна Людина, Зелений Гоблін та інші
Вороги
Людина-павук,Капітан Америка та інші
Особливі сили
Носоріг володіє надлюдською силою.

Носоріг (Олексій Михайлович Сицевич) — суперлиходій і ворог Людини-павука з коміксів американського видавництва Marvel Comics. Народився в СРСР.

Біографія[ред. | ред. код]

Олексій Сицевич був усього лише черговим шибеником з російської мафії, який був одержимий жагою легкої наживи. Спокушений обіцянками про багатство і владу, Олексій пройшов ряд небезпечних для життя хімічних та радіоактивних терапій, після чого перетворився на нелюдськи сильного агента з числа професійних шпигунів. Наскільки відомо, він пішов на це частково і для підтримки своєї родини.

Бій проти Людини-павука[ред. | ред. код]

Опинившись в Нью-Йорку, Ріно голосно заявив про себе. Він зіткнувся з Людиною-павуком. Людина-павук ще не зустрічав до цього подібної міці, тому йому довелося добряче подумати, перш ніж він знайшов спосіб знешкодити непробивного Носорога. Знадобилося не так багато часу, щоб розкрити два ключових моменти / основні слабкості нового противника:1) коли Ріно розганяється, він не може змінювати напрямок і зупинитися для нього не так-то просто, 2) Олексій нелюдськи дурний. Висновки напрошувалися самі по собі: якщо не позіхати і повною мірою користуватися павуковій спритністю, уникаючи прямого удару роги носорога, то перемогти Ріно в чесному бою буде не так вже й складно.

Здолавши Ріно, Людина-павук відправив його в одну зі спеціальних лікарень, де знали як поводитися з лиходіями з незвичайними здібностями. Там Олексій і відновлювався, перебуваючи під сильною дією заспокійливих засобів.

Помста Людині-павуку[ред. | ред. код]

Через кілька тижнів Ріно втік з лікарні, збираючись розшукати Людини-павука і помститися йому за попередню ганебну поразку. Цього разу Людина-павук впорався з Носорогом за допомогою вдосконаленого варіанту своєї рідкої павутини, яку допоміг йому розробити Доктор Курт Коннорс (Dr. Curt Connors). Цей новий варіант містив гранули кислоти, і коли контейнер розчинявся при контакті з повітрям, ця кислота потрапляла на броню Ріно. Бій тривав недовго: кислота подіяла як треба, і костюм Носорога став менш міцним, що позбавило його самого головної властивості - непробіваючості / ударостійкості. Атаки Ріно були відбиті, сам злодій знешкоджений, спійманий і засуджений.

Новий костюм Носорога[ред. | ред. код]

Вирок Олексія був пом'якшений і незабаром він вийшов з в'язниці. Коли він вийшов на свободу, з ним на зв'язок вийшли ті самі шпигуни, які зробили його супер сильним. Наче не затамувавши ніякої злоби проти що зрадив їх Носорога, вони запропонували йому пройти ще ряд експериментів і поліпшити показники за допомогою повторного радіоактивного опромінення. Вони також розробили новий, поліпшений матеріал для костюма Носорога, який був стійким до потрапляння кислоти. Не маючи інших перспектив для подальшої трудової діяльності, Ріно погодився на цю пропозицію. Нова порція радіоактивного випромінювання була успішною і подвоїла звичайну силу Носорога.

Поза коміксів[ред. | ред. код]

Кіно і телебачення[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]