Ніндзяґо: Майстри Спінджицу

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ніндзяґо: Майстри Спінджицу
англ. Ninjago: Masters of Spinjitzu
Ninjago-logo.png
Тип мультсеріалу анімація
Формат мультсеріалу 16:9 1080p HDTV
Жанр пригоди, комедія, фантастика, фентезі, бойові мистецтва
Продюсер Торстен Якобсен,
Ерік Вілструп,
Ден Хегмен,
Кевін Хегмен та
Ірен Спарр
Автор ідеї Майкл Хегнер і
Томмі Андрісен
Ролі озвучували Вінцент Тонг,
Кірбі Морроу,
Майкл Адамуейт,
Келлі Метцґер,
Пол Добсон,
Марк Олівер,
Джиллаін Майклз,
Самуел Вінцент та ін.
Композитор Джей Вінсент і
Майкл Крамер
Студія Wil Film ApS
Кінокомпанія The Lego Group
Країна США США,
Данія Данія,
Канада Канада,
Сінгапур Сінгапур
Телеканал США Cartoon Network
Данія Nickelodeon
Україна ПлюсПлюс
Тривалість 22-24 хв. (1-10 сезон), 11 хв. (11 сезон)
Мова англійська
Рік з 2011
Кількість сезонів 11
Кількість серій 128 + 2 пілотні + спеціальний епізод (список серій)
Прем'єра 14 січня 2011
УкрТелеканал ПлюсПлюс
IMDb ID 1871731
Сайт Офіційний веб-сайт

«Ніндзя́ґо: Майстри́ Спінджи́цу»[1] (англ. «Ninjago: Masters of Spinjitzu») — канадсько-данський дитячий анімаційний серіал, заснований на однойменній серії іграшок. Мультсеріал розпочався 14 січня 2011 року на телеканалі Cartoon Network, налічує 11 сезонів, яким відповідають різні набори конструкторів LEGO. Сюжет оповідає про пригоди 6 ніндзя, що володіють бойовим мистецтвом Спінджицу і захищають свій світ Ніндзяґо від зла. Стиль серіалу відтворює стиль конструкторів LEGO, показуючи світ і персонажів як ожилі пластмасові іграшки.

Українською дубльований студіями «Le Doyen» (сезони 1–5) та «1+1» (пілотні епізоди, сезони 6–11) і транслюється телеканалом «ПлюсПлюс».

Сюжет[ред. | ред. код]

Кай, Коул, Зейн, Нія, Джей та Сенсей Ву

У давнину Великий Майстер створив світ Ніндзяґо за допомогою Золотої Зброї. Перед смертю він передав її на зберігання дітям, Ву і Гармадону. Проте старший брат Гармадон зажадав володіти Золотою Зброєю сам, щоб правити Ніндзяґо. Ву зумів перемогти його і ув'язнити під землею в Потойбіччі, а зброю сховав у різних місцях. Століття по тому Ву зібрав майстрів бойових мистецтв, щоб вони стали новими захисниками зброї: Коула, Джея, Кая і Зейна. У цьому їм допомагає спінджицу (від англ. spin — крутитися, і нінджицу — назва ніндзюцу на англійський лад) — особлива техніка бою, що полягає у подібному на вихор крученні.

Пілотний сезон (2011)[ред. | ред. код]

Бандит Самукай і його армія скелетів викрадають сестру коваля Кая, Нію, і карту, що вказує де схована золота зброя. Майстер Ву розповідає, що колись передав карту батькові Кая і бачить у ньому задатки до бойових мистецтв. Задля порятунку сестри Кай погоджується стати ніндзя. Коул, Джей, Зейн і Кай тренуються, опановуючи таємну техніку бою спінджицу. Вони вирушають на пошуки зброї, поки її не знайшов Самукай, та цього і очікує Гармадон, що замислив втечу з підземель. Ніндзя перемагають драконів-охоронців і збирають зброю — косу Землі, сюрикени Льоду і нунчаки Блискавки. Гармадон з'являється як тінь і вимушує Кая добути золотий меч Вогню, інакше Нія загине. Самукай викрадає зброю і тікає до свого хазяїна. Приборкавши драконів, ніндзя потрапляють слідом за ним до Потойбіччя. Коли Самукай бере до рук зброю, створюється портал у Царство Тіней, куди Гармадон тікає, обіцяючи там зібрати сили і повернутись.

Сезон 1. Повернення змій (2012)[ред. | ред. код]

Ніндзя думають, що небезпека поки минула, тому розважаються замість відточувати свою майстерність. Вони зустрічають малого сина Гармадона, Ллойда, що з необережності визволив плем'я могутніх змій, які колись правили Ніндзяґо. Ллойд випадково отримує владу над їхнім вождем і хоче з допомогою змій втілити свої дитячі мрії. Але Ву впевнений, що він є пророкованим зеленим ніндзя, котрий переможе Гармадона.

Змії повстають проти Ллойда й замислюють повернути легендарну рептилію, свого бога Великого Пожирача. Саме він колись зробив Гармадона злим, отруївши укусом. Коул, Джей, Кай і Зейн вирушають у подорожі, в яких опановують спінджицу, розкриваючи силу керування стихіями з допомогою золотої зброї. Аби побороти Пожирача ніндзя доводиться звернутися до Гармадона, який володіє здатністю використовувати одночасно всі чотири зброї. Заволодівши цими артефактами, Гармадон зникає.

Сезон 2. Відродження Великого пожирача (2012)[ред. | ред. код]

Гармадон захоплює владу над народом змій. Ніндзя тим часом тренуються, готуючись до битви з ним. Гармадон же створює Мегазброю, якою повертає до життя чудовисько Грундала, яка повинне знищити майстрів спінджицу. Ллойд погоджується пожертвувати своєю юністю, щоб магічним чином стати дорослим і допомогти, перетворившись на зеленого ніндзя. Ніндзя зустрічають матір Ллойда — археолога Місако та батька Зейна — Доктора Джульєна.

З допомогою Мегазброї Гармадон переноситься в минуле з метою завадити появі ніндзя. Але ті відправляються з ним і виправляють хід історії. При цьому золота зброя і Мегазброя втрачаються. З дна океану піднімається острів Темряви, а Ллойд вагається чи слід йому битися зі своїм батьком. Отрута Великого Пожирача пробуджує кам'яну армію, яка порушує всі плани. Єдиним способом знищити цю загрозу стає дістати чисту силу стихій у Храмі Світла. Там ніндзя отримують мечі стихій, а Ллойд набуває нових сил.

На острові Темряви Гармадон створює нову зброю, якою сподівається досягнути панування над світом. Йому на заваді стає Володар, що прагне використати силу елементів для власної влади. Коли він відбирає стихійні сили ніндзя, Ллойд стає золотим ніндзя. Володаря вдається перемогти і відновити баланс стихій, отрута Великого Пожирача виходить з Гармадона, роблячи його добрим.

Сезон 3. Перезавантаження (2014)[ред. | ред. код]

Після битви на острові Темряви у Ніндзяґо настає ера розвитку технологій. Будується New-Ніндзяго, в якому ніндзя не знаходять собі місця. Сайрус Борг підкликає до себе ніндзя, щоб віддати їм приховані техно-леза. На свій подив вони дізнаються, що Володар вижив і тепер існує як комп'ютерний вірус. Він прагне вибратися в реальний світ, заволодіти силою золотого ніндзя і підкорити світ. У цьому йому допомагає армія роботів ніндроїдів. Майстер Ву дозволяє захопити себе, щоб ніндзя зуміли забрати техно-леза подалі — єдину зброю проти цифрового Володаря.

Ніндзя заручаються підтримкою робота-дівчини Піксель і руйнують електростанцію, що живить ніндроїдів. Однак, колишній вождь змій Пайтор повертається, створює союз із Володарем і знаходить спосіб повернути ніндроїдів у стрій. Ллойд опиняється в полоні, де Володар викачує його сили для живлення своїх машин.

Ніндзя входять до цифрового світу, з допомогою техно-лез визволяють Ву з Ллойдом, але Володар виходить у реальність. Щоб не дати лиходієві стати Золотим майстром спінджицу, Ллойд відмовляється від своєї сили. Тоді Володар розшукує золоту зброю та переплавляє її на обладунки і ніндзя не встигають цьому завадити. Лиходій нападає на New-Ніндзяго, у битві Зейн жертвує собою задля перемоги над злом, вибухнувши разом з Володарем.

Сезон 4. Турнір стихій (2015)[ред. | ред. код]

Самопожертва Зейна не знищила його, а перетворила на титанового ніндзя, перенісши до цифросвіту. Його друзі, не знаючи про це, розходяться кожен своїм шляхом. Намагаючись об'єднати ніндзя, Ллойд отримує запрошення на далекий острів на загадковий «Турнір стихій». Вирушивши туди, майстри спінджицу довідуються, що вони не єдині володіють силою стихій. Їх доводиться битися з іншими воїнами під наглядом Гармадона. Це виявляється лиходійським планом володаря острова, Чена, котрий поглинає силу переможених за допомогою жезла. Так він створює зі своєї секти непереможних змій і ніндзя беруться переконати інших володарів стихій битися з Ченом.

Чен виявляється злим вчителем Гармадона. Бажаючи перемогти його за будь-яку ціну, Гармадон визволяє справжніх змій з Проклятого світу силою магічної книги. Ті виганяють створених Ченом воїнів і його самого туди замість себе, та Гармадон опиняється там же. Ву спалює книгу, проте до того часу крізь прохід між світами у Ніндзяґо проникає злий дух.

Сезон 5. Одержимість (2015)[ред. | ред. код]

У Ллойда вселяється дух майстра Вітру Морро, першого учня Ву, котрий став на шлях зла. Морро позбавляє ніндзя їхніх сил і викрадає посох Ву, в якому міститься вказівка до гробниці першого майстра спінджицу. Якщо він досягне гробниці, то заволодіє Кристалом Світів, який відкриває проходи між різними реальностями. Через це привиди з Проклятого світу потрапляють у Ніндзяґо, спотворюючи все на своєму шляху. Ніндзя подорожують до храму майстра Янга і опановують нову техніку повітряного бою аероджицу (циклон-до). Коул, затримавшись там, перетворюється на привида.

Нія дізнається, що її мати була Майстринею Води і розкриває у собі силу керування водою. Ніндзя досягають гробниці, де повертають собі сили. Але Морро забирає Кристал Світів, Ллойд потрапляє до Проклятого світу, де зустрічає батька. За його порадою Ллойд подорожує світами і врешті знаходить спосіб як змусити Морро самознищитися. Ву з допомогою Кристала повертає Ллойда.

Сезон 6. Небесні кордони (2016)[ред. | ред. код]

Майстри спінджицу стають знаменитостями, але з'являється нова загроза Ніндзяґо. Клоус, колишній слуга Чена, знаходить лампу з джином Надаханом. Визволившись з лампи, Надахан знаходить свій світ зруйнованим через битву ніндзя зі злом. Він задумує помститися, для чого споряджає летючий корабель, і хоче створити новий світ з частин Ніндзяґо. Фрагменти материків його силою вириваються і підносяться за хмари. Коул, Джей, Зейн, Кай, Ллойд, Нія та Місако стають на захист батьківщини.

Надахан хитрощами ув'язнює ніндзя в своєму мечі, обіцяючи виконати їхні бажання, що робить його сильнішим. Згодом він бачить Нію і бажає одружитися на ній. Хоча це бажання викликане ховсім не коханням, а тим, що одружений джин здобуде ще більшу могутність. Зі зростанням сил Надахан здійснює все важчі до виконання бажання. Вцілілі ніндзя шукають отруту велетенського павука, що позбавить джина сил. Джей визволяє побратимів і заручається підтримкою повітряних піратів, які отруюють Надахана. Нія, доторкнувшись до отрути, помирає. Та Джей користується своїм останнім бажанням і загадує аби лампу ніколи не було знайдено. Це відвертає всі наступні події і тільки Джей з Нією пам'ятають, що сталося.

День спочилих (спеціальний епізод) (2016)[ред. | ред. код]

У Ніндзяґо настає день, коли прийнято поминати померлих. Під час місячного затемнення злий майстер аероджицу Янг замислює повернутися до світу живих, для чого хитрощами змушує Коула стати безтілесним і принести йому клинок Інь. Він вселяє духи переможених майстрами спінджицу лиходіїв у статуї і ті вирушають помститися.

Коул дістається до Янга, котрий намагається створити клинком розлом між світом живих і світом мертвих, а на оборону виставляє своїх зачаклованих учнів. Коулу вдається знищити клинок, чим зняти прокляття з учнів Янга, звільнивши їх. Тим часом решта ніндзя долають відроджених противників, однак один, Пайтор, все ж тікає.

Янг розповідає, що бажає безсмертя аби не бути забутим. На це Коул запевняє його, що Янга пам'ятають як творця аероджицу. Майстер вирішує лишитися примарою, а Коул проходить крізь розлом, ставши знову людиною. Святкування Дня спочилих відбувається, як і мало статися.

Сезон 7. Руки часу (2017)[ред. | ред. код]

Майстер Ву мусить завершити бій з майстром часу Акроніксом, який на 40 років був поміщений у Вихор Часу та прожив їх як одну мить. Та Акронікс завдає Удару Часу, що змушує Ву швидко старіти. Лиходій об'єднується зі своїм братом Краксом, який створює армію і нападає на New-Ніндзяґо. Кай бачить ковальську мітку своїх батьків Рея й Майї на обладунках нападників і починає підозрювати їх у зраді. Ослабленого Ву викрадають і його місце займає Ллойд. У цей час на Ніндзяґо падають Клинки Часу, які розшукують Акронікс з Краксом.

Кай з Нією розшукують зниклих батьків у полоні Кракса, впевнившись, що ті не зрадники. Розкривається, що це саме вони створили Клинки Часу для боротьби з Акроніксом і Краксом. Джей, Коул, Ллойд і Зейн же намагаються визволити викраденого вченого Сайруса Борга, але безуспішно. Лиходії змушують Кая та Нію дістати для них останній Клинок Часу з Киплячого моря. З його допомогою стає можливо запустити машину часу, створену Сайрусом. Акронікс із Краксом вирушають з армією у минуле з метою змінити теперішнє, та ніндзя слідують за ними. Кай користується Клинком Часу, щоб повернути Ву нормальний вік. Майстер виправляє історію та повертає друзів у майбутнє, але сам губиться в минулому.

Сезон 8. Сини Гармадона (2018)[ред. | ред. код]

Минув рік відтоді як майстер Ву зник. Ніндзя розділилися: Коул та Джей шукають майста Ву у стародавньому храмі, Нія має справи із групою самураїв, Кай та Зейн борються із Механіком. Ллойд стає свідком того як шестеро осіб в масках, названих «Синами Гармадона», викрадають Маску Помсти демонів оні. Ллойд із Піксель скликають команду знову, щоб захистити королівську родину Ніндзяґо, котра володіє ще однією маскою.

Ніндзя зустрічаються з Гатчінсом, який знайомить їх королівською сім'єю та їх донькою — Гарумі, у яку Ллойд закохується. Тим часом «Синами Гармадона» нападають на королівський палац. Гатчінс, Імператор та Імператриця Ніндзяго гинуть під час вибуху. Принцесі Гарумі ніндзя дають притулок на кораблі «Дарунок Долі». Ніндзя дізнаються, що «Сини Гармадона» хочуть оживити злого Гармадона з допомогою масок і шукають їхнього лідера. Вони визволяють з полону викрадачів малюка, котрий виявляється зниклим Ву.

Попри боротьбу, лиходіям не вдається завадити. «Сини Гармадона» збирають всі маски і у Храмі Відродження майже повертають до життя Гармадона. Виявляється, що Гарумі і є очільницею «Синів Гармадона», після чого її та її послідовників арештовують. Проте ритуал було завершено, Гармадон таки оживає і створює кам'янного велетня, якого посилає на Ніндзяґо-сіті. Він звільняє Гарумі та поглинає силу Ллойда, щоб розкрити свою повну силу. Ніндзя отримують від Містаке торбинку, котра під час атаки велетня переносить малого Ву і ніндзя, крім Ллойда та Нії до світу оні та драконів. Ллойд лишається в Ніндзяґо без сил стихій і думає, що його товариші загинули. Гармадон оголошує свою владу над Ніндзяґо.

Сезон 9. У розшуку (2018)[ред. | ред. код]

Ніндзяґо потрапило під контроль лорда Гармадона, Ллойд і Нія намагаючись протистояти його гнітючому режиму, кличуть на допомогу майстрів стихій. Проте Гармадон завдає їм удару, лише Ллойд, Містаке, Нія, майстер Бурштину Скайлер та майстер карате Дарет. Гарумі бачачи що її ворога не спіймано, здійснює спробу упіймати Ллойда, проте вона сама потрапляє до них у полон. Ніндзя дізнаються, що Гармадон керує своїм Кам'яним Титаном за допомогою своєї сили і вирішують спробувати заволодіти цією силою. Містаке користуючись тим, що вона оні, перевтілившись в Гарумі, вирушає разом зі Скайлер до «Індустріальної Башти Борґа», де імператор Гармадон розмістив свою резиденцію. Проте Гарумі хитрістю звільнившись викриває їхні плани, через що відбувається бій, в якому Скайлер вдається отримати силу, проте змушена врятуватися втечею, а Містаке гине прикриваючи її відхід. Виявивши їхнє місце знаходження, вони оточують їх, проте Скайлер взяла під контроль Коллоса, та розбила їх, знищивши маску Обману.

Тим часом Кай, Зейн, Коул, Джей та підліток Ву занурюються у варварське Царство оні та драконів, де вони борються проти «Залізного Барона» та його банди мисливців на драконів. Друзі допомагають Ву відновити спогади і в міру того як він пригадує минуле, відновлюються і його сили та вік. Коли Ву повертається до нормального стану, він з іншими ніндзя долають мисливців на драконів, і збирають драконову упряж, щоб осідлати звільнених драконів. Тільки завдяки драконам їм вдається повернутися в Ніндзяго та повалити Гармадона.

Сезон 10. Навала оні (2019)[ред. | ред. код]

Ллойд навідується до батька у в'язницю, побудованій спеціально для того, щоб стримати його. Там вони розмовляють про те, що насувається темрява, і Гармадон пропонує свою допомогу в боротьбі з «посланцями смерті», але Ллойд відмовляється знову довіритися батькові і йде. Проте колишній Імператор впевнений, що його син повернеться.

Коли оні захоплюють місто, перетворюючи всіх на камінь, Ллойд відпускає Гармадона, щоб той допоміг їм боротися з оні. Гармадон розповідає, що зупинити навалу оні можна лише знищивши Кристал Світів, крізь який демони прийшли в Ніндзяго. Однак він знаходиться під вежею Борга Індастріз в центрі міста, а пройти крізь темну хмару, що її захищає, може тільки оні. Ніндзя відмовляються відпускати Гармадона одного, і тоді Ллойд каже, що піде з ним, оскільки він наполовину оні. Ллойд та Гармадон дістаються вежі, де зустрічають Омегу — генерала оні. Ллойд і Гармадон атакують Омегу, але не можуть здолати його. Пробита силою Гармадона стіна відкриває вхід в іншу кімнату, де Ллойд знаходить меч Святилища. З його допомогою Зелений ніндзя успішно ухиляється від атак Омеги і розбиває Кристал Світів. Однак це не зупиняє прибуття нових оні. Ллойд і Гармадон змушені тікати, але їх заганяють в глухий кут. Вони знаходять обладунки Золотого Майстра, яких бояться оні. Тим часом, ніндзя отримали сигнал про допомогу з ЕнДжіТіВі. Вони летять на «Дарунку Долі», поки Піксель чекає Ллойда і Гармадона. Врятувавши людей, Нія плутає важіль і Коул падає у Темну хмару.

Ніндзя повертаються до Монастиря Спінджицу. Віра розповідає, як оні повернулися в Перший світ і захопили його. В неї не залишалося іншого виходу, крім як втекти. У той же час ніндзя прилітають на «Дарунку Долі» в монастир, де Кай переплавляє золоту броню в Золоту зброю. Косу Землетрусів він передає Нії. Потім, монахи починають сурмити на сполох, бо оні вже підійшли до монастиря. Ніндзя борються з оні. Коул повертається і вчасно допомагає ніндзя. Відступивши, ніндзя, Ву та Гармадон створюють Торнадо Творення та перемагають оні. Перший Майстер Спінджицу дає вибір Ллойду — летіти з ним чи повернутися до друзів і Ллойд вибирає друге. Ніндзя святкують перемогу.

Сезон 11. Таємниці Заборонених Спінжицу (2019—2020)[ред. | ред. код]

Шукаючи роботу, гідну їхньої майстерності, ніндзя входять у стародавню піраміду. Там вони ненавмисно звільняють заточену всередині відьму Асфіру. Вона шукає помсти «підступному зраднику», ув'язнює ніндзя у піраміді та викрадає стихію Кая — вогонь. Дивна лава, яка з'явилася після цього, пробуджує змій, і вони стають армією Асфіри. Тим часом ніндзя вдається звільнитися, і Піксель рятує їх. Вогняні воїни починають розгулювати по Ніндзяґо та влаштовують хаос. Асфіра дізнається де знаходиться її мета, і захопивши в полон Ґейл і її помічника, вирушає до музею. Ніндзя женуться за нею, але без Кая. Відьма оживлює свого колишнього прислужника Чара і той продовжує допомагати їй.

Зрозумівши, що шукають лиходії, ніндзя першими знаходять сувій Заборонених Спінджицу. Торкнувшись до нього, Ллойд відчуває велику силу. Герої вирішують розділитися. Джей, Коул та Кай вирушають до Скейлза, а Ллойд, Нія і Зейн намагаються зупини Асфіру, але марно. Решта починає здогадуватися, що зрадником відьма називає Гармадона, і прибувають до монастиря, де виявляється, що це насправді Ву. Він розповідає свою історію, але їм важко повірити в неї. Нападає Асфіра зі своєю армією, та Ніндзя встигають сховатися. Тим часом інші герої розуміють, що лиходіям іще потрібен другий сувій, який знаходиться в клубі дослідників. Вони знаходять сувій і вирушають до друзів, де вже почався бій. Зейн переміг Асфіру, але сам таємниче зникає.

Ву зустрічається з відьмою у Криптаріумі й дізнається, що Зейн живий та перебуває в Королівстві Порожнечі. Ву вирішує врятувати його самотужки, але ніндзя з чим не згодні. Вони зв'язують його, відбирають чарівний чай подорожнього і вирушають з його допомогою до Королівства Порожнечі.

Ніндзя прибувають до Королівства Порожнечі і з'являються у вкритому кригою селі. Шукаючи притулок, щоб зігрітися, вони знаходять село повстанців проти Крижаного Володаря. Зокрема знайомляться з добрими перевертнями Акітою й Катару. Вони вижили тільки тому що у них був «Священний вогонь». До села приходять лицарі Крижаного Володаря та гасять вогонь. Село замерзає, проте Кай віднаходить свою силу та створює новий вогонь. Нія розкриває, що Крижаний Володар — це і є Зейн, який підпав під вплив сувою Заборонених Спінджицу за намовою тутешнього радника Векса. Ллойд протистоїть Зейну силою набутих Заборонених Спінджицу, але програє. Та його слова отямлюють Зейна і той повертається до друзів. Векс намагається завадити воз'єднанню ніндзя та в результаті сам опиняється заморожений. В ніндзя, однак, не лишається магічного чаю, який може повернути їх додому. В Коула натомість виявляється ягода, котрої вистачає, щоб перенестися в Ніндзяґо.

Епізоди[ред. | ред. код]

У ролях[ред. | ред. код]

Актори озвучування
Персонажі Пілотний 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Ллойд Джиліан Майклс Семюел Вінсент
Коул Кірбі Морроу
Джей Майкл Адамуейт
Кай Вінсент Тонг
Зейн Брент Міллер
Нія Келлі Метцґер
Ву Пол Добсон
Гармадон Марк Олівер

Український дубляж[ред. | ред. код]

Пілотний сезон[ред. | ред. код]

Дубльовано студією «1+1» на замовлення телеканалу «ПлюсПлюс» у 2016 році.

А також: Євген Пашин, Михайло Жонін, Анатолій Зіновенко, Дмитро Гарбуз та інші.

1-5 сезон[ред. | ред. код]

 • Дубльовано студією «LeDoyen» на замовлення компанії «LEGO Україна» у 2014—2015 роках.
 • Переклад Олега Пашина та Олексія Зражевського
 • Режисери дубляжу — Іван Марченко, Ольга Фокіна та Анна Пащенко
 • Музичний редактор — Тетяна Піроженко
 • Координатори дубляжу — Мирослава Сидорук та Ольга Боєва
 • Диктор — Кирило Нікітенко

Ролі дублювали:[ред. | ред. код]

 • Кай — Андрій Соболєв
 • Джей — Павло Лі
 • Зейн — Денис Толяренко
 • Коул — Олександр Солодкий
 • Ллойд — Максим Чумак (сезони 1-4), Сергій Нікітін (сезон 5)
 • Сенсей Ву — Юрій Висоцький
 • Нія — Анастасія Жарнікова
 • Гармадон — Володимир Кокотунов

А також: Олена Узлюк, Аліна Проценко, Микола Боклан, Павло Скороходько, Володимир Паляниця, Катерина Башкіна, Валерій Легін, Михайло Войчук, Людмила Ардельян, Михайло Кришталь, В'ячеслав Дудко, Роман Молодій, Андрій Гайдай, Борис Георгієвський, Роман Чорний, Іван Розін, Роман Чупіс, Петро Сова, Марія Єременко, Володимир Терещук, Володимир Канівець, Анна Соболєва, Вікторія Москаленко, Сергій Солопай, Олександр Чернов, Юрій Кобилинський, Олена Колеснікова, Дмитро Бузинський та інші.

6-11 сезон[ред. | ред. код]

Дубльовано студією «1+1» на замовлення телеканалу «ПлюсПлюс».

 • Кай — Олександр Погребняк
 • Джей — Андрій Федінчик
 • Зейн — Юрій Кудрявець, Євген Пашин (11 сезон, в подобі крижаного володаря)
 • Коул — Павло Скороходько
 • Ллойд — Лідія Муращенко (сезони 6-7), Арсен Шавлюк (сезони 8-11)
 • Нія — Катерина Брайковська
 • Ву — Юрій Висоцький (сезони 6-7, 10-11), Юлія Перенчук (8 сезон), Єгор Скороходько (9 сезон, серії 85-88), Андрій Твердак (9 сезон, серії 89-91), Роман Чорний (9 сезон, 92-94 серії), Євген Пашин (11 сезон, 128 серія)
 • Гармадон — Михайло Тишин

А також: Ніна Касторф, Наталія Романько-Кисельова, Михайло Жонін, Ольга Радчук, Андрій Мостренко, Ірина Дорошенко, Євген Пашин, Олена Узлюк, Максим Кондратюк, Дмитро Завадський, Олег Лепенець, Андрій Альохін, Дмитро Рассказов-Тварковський, Ярослав Чорненький, Наталя Ярошенко, Катерина Буцька, Дмитро Нежельський, Олена Яблочна, Андрій Соболєв, Олесь Гімбаржевський, Дмитро Гарбуз, Олександр Солодкий, Дмитро Терещук, Ганна Соболєва, Анастасія Жарнікова, Олександр Завальський, Віктор Григор'єв, Кирило Сузанський, Аліса Гур'єва та інші.

День спочилих[ред. | ред. код]

Дубльовано студією «1+1» на замовлення телеканалу «ПлюсПлюс» у 2016 році.

 • Кай — Андрій Федінчик
 • Джей — Андрій Федінчик
 • Зейн — Юрій Кудрявець
 • Коул — Павло Скороходько
 • Ллойд — Лідія Муращенко
 • Сенсей Ву — Анатолій Зіновенко
 • Нія — Дарина Муращенко

А також: Ніна Касторф, Дмитро Завадський, Андрій Мостренко, Ярослав Чорненький, Андрій Альохін, Євген Пашин, Сергій Могилевський, Аліса Гур'єва, Дмитро Гарбуз, Людмила Ардельян, Андрій Твердак та Олег Лепенець.

Примітки[ред. | ред. код]

 1. Раніше «Леґо Ніндзяґо: Майстри Спінджицу»

Посилання[ред. | ред. код]