Обговорення:Іллінська церква (Суботів)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Coat of Arms of Cherkasy Oblast.svg Стаття «Іллінська церква (Суботів)» є частиною Вікіпроекту «Черкащина», який покликаний покращувати усі статті, що розповідають про Черкаську область. Якщо маєте бажання створювати або покращувати статті про Черкащину, Ви також можете долучитися до проекту. Ласкаво просимо всіх!

Потрібна ваша допомога: Необхідні статтіНезавершені статті
Статистика відвідуваності статті «Іллінська церква (Суботів)»

Зображення Іллінської церкви на зворотній стороні 5-гривневих купюр
  1. "(навіщо тикати зображення аби як куди попало?) " - велике дякую, що знайшли місце де саме треба розмістити малюнок... :)
  2. Як Ви вважаєте малюнок доречно було поставити одразу після речення "Зображення церкви присутнє на зворотній стороні 5-гривневих купюр." на самому початку статті?
  3. Деякі абзаци статті слово в слово повторює текст на сторінці: http://www.oko.kiev.ua/Monument.jsp?monumentId=385

Seleonov 14:54, 24 вересня 2010 (UTC)

Там де ви всунули і не тільки в цій статті, пробігли зображеннями грошей в декілька статей і повтикали куди попало, псує естетичний вигляд. Вибачайте за різкість. Я коли писав статтю теж хотів вставити це зображення, проте не знайшов куди і вирішив, що краще без нього чим де попало--Kamelot 15:01, 24 вересня 2010 (UTC)
Якщо Ви будете застосовувати такий тон лайки, то думаю що до доброго Вас це не приведе... "тикати", "всувати" та інше говорить про Ваш рівень інтелекту та розвитку... А тепер поясніть чому Ви займаєтесь копірайтом текстів з інших сайтів, поки тон в Вас ще бойовий? Seleonov
Чесно кажучи я вже не пам'ятаю кого я копіював, а хто мене. За 4 роки у Вікі бачив десятки саме моїх перепечаток з Вікі. Сайт наякий Вим вказуєте бачу вперше--Kamelot 15:19, 24 вересня 2010 (UTC)

Це точно вони зкопіювали архітектуру з Вікі. Я перекладав текст з російської, а не може бути двох однакових перекладів. І авторське право належить не їм. Саме Я зібрав до купи матеріал з різних джеред--Kamelot 15:31, 24 вересня 2010 (UTC)

Я поважаю Ваш вклад у Вікі, але текст слово слово повторює для прикладу текст від 26.11.2007 15:39, а стаття у вікі створена Вами у 2009 році... Блок Леоніда Черновецького, 2004—2006, де вказано Використання матеріалів сайту дозволяється тільки за умови посилання на http://www.blch.kiev.ua/ ... :

Цитую: "Церква збудована в стилі раннього українського бароко, має оборонні риси (товщина стін - до 2 м, бійниці). Складена з каміння і цегли, однонавова, з гранчастою шестистінною апсидою. Накрита двосхилим дахом із заломом. Фасади пам'ятки вирішені лаконично: їх кути закріплені пілястрами, в стінах - невеликі вікна в глибоких амбразурах і уступчасті ніші. Фасад увінчує розкрепований карниз, фриз і підфризовий валик. Західний фасад завершений двоярусним фігурним фронтоном виразного малюнку з волютами, розчленований карнизами і прикрашений сонечками на постаментах. По центру фронтон розділений пілястрою, в першому ярусі розміщені декоративні ніші, у другому - ключевидні бійниці в амбразурах. Об'єм нави перекритий напівциркульним склепінням з розпалубками. Хори підтримуються аркадою на двох опорних квадратних у перетині стовпах, і розкриваються в наву другим ярусом аркади. Хід на хори влаштований в товщі західної стіни." Seleonov

То все похідні роботи. Оригінал тут.--Kamelot 15:46, 24 вересня 2010 (UTC)

Мене можна звинуватити тільки у копіюванні уривку Памятники градостроительства и архитектуры Украинской ССР, проте це тільки частина створеної мною статті, можна оформити як цитату--Kamelot 15:50, 24 вересня 2010 (UTC)