Обговорення:Автомобільна дорога

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
FA gold 1 ukr.png

Ця стаття була кандидатом у вибрані статті. Див. сторінку обговорення (відправлена на доробку 3 грудня 2006 року).


Обговорення номінації:
  • Пропонує: Вона вже дає підстави висуувати її на вибрану. Рясніє, щоправда помилками, мало посилань (точніше, відсутні) на літ-ру з дорожної справи, не описано міжнародні дороги, маловікіфікована, але увагу звернути слід. Навіть при чималих недопрацюваннях таких статей мало, і думається, висунення покращить її дописування до Досконалої статті і віддання голосів. --A l b e d o ® 15:57, 30 листопада 2006 (UTC)
  • Підтримують:
  • Symbol support vote.svg За Ще напевно є стилістичні та граматичні помилки, але буду тільки радий зауваженням--Kamelot 15:56, 1 грудня 2006 (UTC)
Вже значно ліпше, але до сих пір не бачу інтервікі-посилань ані з англійської, ані з рос. вікі. Мені важко розібратись — чи ставити посилання на укр. статтю з en:freeway чи з en:motorway чи з обох — залишаю це основному авторові. І стосовно дорожніх розв'язок — шляхопроводів і т.п. — у вибраній шведській статті це є. Також маленьке побажання стосовно зовн. вигляду таюлиці "Види автомобільних доріг за категоріями" — пофарбувати трохи чи що ).--A1 20:02, 1 грудня 2006 (UTC)
З інтервікамі дуже складно. Боти перестарались, а я у всьому просторі Вікі виправити не зможу, так як не поліглот. Перемішані посилання:Автомобільна дорога, Автомагістраль і Дорога. В російській вікі взагалі редирект з автомобільної дороги на класифікацію автомобільних доріг--Kamelot 05:54, 2 грудня 2006 (UTC)

Symbol oppose vote.svg Проти — Жодним чином не висвітлена історія питання (навіть жодного посилання), бракує загально-статистичних даних, інформації про дорожні розв'язки. Потім якась плутанина з інтервіками. З англійської статті посилання на українську відсутнє, в той же час безпосереднє посилання на російську та шлях до російської через польську дає досить дивну розбіжність. Це непорядок. І зовнішніх джерел як для такої статті замало. --A1 17:45, 30 листопада 2006 (UTC)

Symbol opinion vote.svg Особлива думка Я ще над нею попрацюю, але буду вдячний якщо вичитаєте--Kamelot 17:54, 30 листопада 2006 (UTC)

Symbol opinion vote.svg Особлива думка Стаття гарна, але лише про Україну. Наприклад, англійська вікі подає коротку інформацію про автомобільні дороги решти держав світу. Було б не погано включити подібні відомості у нашу статтю.--Alex K 06:00, 2 грудня 2006 (UTC)

Декілька раз спробував перекласти, але заплутався в термінах. Тому не ризикну подавати не перевірену інформацію--Kamelot 08:29, 3 грудня 2006 (UTC)
Усі критики, — лише на краще. Стаття від цього лиш виграє. Можливий другий варіант: перемістити статтю до Автомобільні дороги України, вважати статтю Автомобільна дорога ненаписаною, й почати написання лат. ab ovo (від яйця; від початку). Що ж до перекладу: створи статтю Автомобільна дорога/temp в основному просторі чи в просторі Користувача (своє ім'я), дай все перекладене, а сумівні терміни й контексти виділи відповідно пожирненням, кольором чи ще чимось. Спробуєм помогти. І якщо вже писати, то обов'язково й про дороги Райху!--A l b e d o ® 09:53, 3 грудня 2006 (UTC)

Прошу не робити підміну понять. Якщо йде перенаправлення з вулиці на Автомобільна дорога то вже Автомагістраль як зображення — річ недоречна, невідповідна змісту та й перенаправленню. Зображення теж мають бути релевантними.--A l b e d o ® 19:58, 19 січня 2007 (UTC)

Вулиця не завжди автомобільна дорога, тож скоріш потрібно вилучити слово вулиця зі статті та редирект з вулиці ніж зображення--Kamelot 01:39, 20 січня 2007 (UTC)