Обговорення:Апокаліпсис

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Вікіпедія:Проект:Міфологія     (Рівень 3, висока важливість)
Вікіпедія:Проект:Міфологія Ця стаття є частиною Проекту:Міфологія, метою якого є створення якісних та інформативних статей на теми, пов'язані міфологією. Якщо ви хочете допомогти проекту, то можете відредагувати статтю, до якої належить це обговорення, або відвідати сторінку проекту, де зможете, крім іншого, приєднатися до проекту та взяти участь у його обговоренні.
III
(у розвитку)
Ця стаття за шкалою оцінок статей Проекту:Міфологія має 3 рівень.

Висока

Важливість цієї статті для проекту Міфологія: висока
Чим допомогти:

Я переробив цю статтю оскільки є там збігаються два поняття Апокаліпсис як Одкровеніє Іоанна і апокаліпсис як жанр фантастики та аніме. Тому я бачу доцільність у цьому.

Не торкаючись суті ваших редагувань, хочу зазначити, що спочатку варто було б обговорити на цій сторінці можливість перейменування статті, потім перейменувати, якщо не буде заперечень. А вже після того зробити багатозначну статтю. Основне значення слова таки новозавітне, тому логічніше буде коли всі інші будуть описані у статті Апокаліпсис (значення). А ваші перенесення тексту за допомогою "копі-пейст" створили інтервікі-конфлікт (бо інтервікі вказують на зовсім іншу статтю) і знищили історію статті. Не робіть більше таких перейменувань, для цього існує кнопка "перейменувати" угорі сторінки. Я повернув назад ваші зміни, а багатозначну статтю перемістив у Апокаліпсис (значення) --yakudza พูดคุย 15:04, 2 квітня 2008 (UTC)

Ну тоді "правомірним" буде вважатися якщо я перейменую цю статтю з апокаліпсису в апокалінсис(Біблія) чи апокаліпсис(Новий заповіт), оскільки він висвічує тільки частину значення цього слова? Окрім того слід зазначити що основна частина слова все таки не новозавітна оскільки в інших вікіпедіях, таких як англійська, німецька, російська вона фігурує під назвою Одкровеніє від Іоанна.