Обговорення:Безробіття

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Logo sociology.svg Стаття «Безробіття» є частиною Вікіпроекту «Соціологія», який покликаний вивести соціологічний сегмент Вікіпедії на новий якісний рівень. Якщо маєте бажання створювати або покращувати статті пов'язані з соціологією, Ви також можете долучитися до проекту. Ласкаво просимо всіх!

Додавайте цей шаблон до усіх статей соціологічної тематики. Для цього розмістіть на сторінці обговорення статті цей код: {{Стаття проекту Соціологія}}

CC-logo.svg

Ця стаття містить текст, перекладений зі статті «Безработица» російської Вікіпедії.

Icono de traducción.svg
CC-logo.svg

Ця стаття містить текст, перекладений зі статті «Arbeitslosigkeit» німецької Вікіпедії.

Icono de traducción.svg

Untitled[ред. код]

"Безроб́́́і́́́́ття – соціально-економічне явище, за якого частина працездатного населення не може знайти роботу, стає відносно надлишковою, поповнюючи резервну армію праці." Нехай живе Маркс вічно? --Gilbert 14:16, 13 липня 2007 (UTC)

Ну, використано наше улюблене джерело - УРЕ ) --Tomahiv 14:18, 13 липня 2007 (UTC)
Визначення правильне, лише додати: частина працездатного населення, що наразі не має роботи але перебуває в її пошуку --Arsenal Kyiv (old)2.gif Minia 14:20, 13 липня 2007 (UTC)
Немає правильних або неправильних визначень, визначення бувають доцільними або недоцільними. ) --Gilbert 11:33, 14 липня 2007 (UTC)

Намагався об'єднати всі попередні визначення (окрім Марксового) --Gilbert 21:11, 15 липня 2007 (UTC)

Фата Моргана[ред. код]

Гадаю, що той, хто може вирішити ці питання, навіть не прочитає їх, але як кажуть: «Всяке трапляється». От же спробуйте вгадати що це — міф або реальність?

1. Дотримання прав людини в Україні†;
2. Безкоштовне навчання;
3. Безкоштовне лікування;
4. Допомога з безробіття.

† — Насправді преший пункт охоплює й три останні у тім що, якщо б він був реальністю, то не було б сумнівів щодо останніх трьох. (Особлива думка автора)