Обговорення:Безіменна (притока Різні)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Джерела[ред. код]

Доброго дня, @Nikolay.sinitskiy:! З яких джерел взята інформація про цю річку? Сторінку без джерел доведеться поставити на швидке вилучення. --Pvladko (обговорення) 22:48, 3 грудня 2017 (UTC)

Доброго дня! Інформація з листа Житомирського обласного управління водних ресурсів. Випадкову помилку виправив. Дякую, з повагою --Nikolay.sinitskiy (обговорення) 06:07, 4 грудня 2017 (UTC)
Доброго дня! З листа видно, що річка не має назви («річка без назви»). Ви ж подаєте в статті ніби її назва — «Безіменна». Як кажут в Одесі, це дві великі різниці. --Pvladko (обговорення) 21:35, 4 грудня 2017 (UTC)
Доброго дня! Таких річок в Україні сотні. І якщо про них не писати, вони помруть, як кажуть, не народившись. До речі, це питання вже обговорювалося раніше і ніяких суперечностей відносно "Без назви" чи "Безіменна" не виникало. Саме варіант "Безіменна" і було рекомендровано застосовувати. Дякую, з повагою --Nikolay.sinitskiy (обговорення) 06:01, 5 грудня 2017 (UTC)
Краще вже створити одну статтю, наприклад, «Безіменні притоки Різні», ніж штампувати статті без джерел з парою рядків інформації. Якщо буде ваша ласка, скиньте мені посилання на це обговорення. Дуже цікаво буде почитати. Наперед дякую. --Pvladko (обговорення) 00:55, 6 грудня 2017 (UTC)
Доброго дня! При нагоді скористаюся варіантом об'єднання Безіменних в одну статтю. Статті без джерел я не штампую. До речі, десятки річок, які значаться в Каталозі річок як "Без назви" я віднайшов їхні імена і "наштампував" про них статті із зазначення відповідних джерел. Обговорення стосовно "Без назви" чи "Безіменна" зараз знайти не можу. Дякую за плідну співпрацю, з повагою--Nikolay.sinitskiy (обговорення) 07:33, 6 грудня 2017 (UTC)
Вітаю! Обговорення теми "Без назви" чи "Безіменна" можна подивитися тут: (обговорення) - "Безіменна (с. Вахнівка)", поз. 39. Сьогодні писав про притоки Ірпеня і натикнувся на річку "Трубище". Там написано сім мішків "вовни", але про головне не сказано, а саме, про основні характеристики річки, без "водички", а по суті. До речі ви цю сторінку дивилися в свій час. Раджу ще раз подивитися. Дякую за плідну спавпрацю. З повагою, --Nikolay.sinitskiy (обговорення) 20:32, 6 грудня 2017 (UTC)
Дякую за посилання на обговорення. Моя цікавість річками обмежується Різнею та її притоками. Якщо ви помітили, то правки по Трубищу стосувалися виключно оформлення. Я не володію інформацією про цю річку, тому не вважаю за доцільне щось змінювати у самій статті. Намагаюся писати лише про те, в чому переконаний. --Pvladko (обговорення) 05:36, 7 грудня 2017 (UTC)