Обговорення:Бетмен (комікс)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Вікіпедія:Проект:Фантастика жахів рівень: «розвинута стаття», важливість: «висока»
Вікіпедія:Проект:Фантастика жахів Ця стаття є частиною Проекту:Фантастика жахів, метою якого є створення якісних та інформативних статей на теми, пов'язані Фантастикою жахів. Якщо ви хочете допомогти проекту, то можете відредагувати статтю, до якої належить це обговорення, або відвідати сторінку проекту, де зможете, крім іншого, приєднатися до проекту та взяти участь у його обговоренні.
II
(розвинута)
Ця стаття за шкалою оцінок статей Проекту:Фантастика жахів має рівень «розвинута стаття».

Висока

Важливість цієї статті для проекту Фантастика жахів: «висока»
Чим допомогти:
Speculative fiction portal logo small transparent.png
Статтю «Бетмен (комікс)» створено в рамках Фантастична осінь 2018
(вересень — грудень 2018)

Джерела[ред. код]

Sourlemoning вітаю! Ви перекладали статтю з англійської? Якщо так - то варто поставити тут відповідний шаблон, а також чогось ви не перетягли з англвікі їх купу приміток з посиланнями на джерела. У тексті присутніх там посилань на джерела в українській версії я практично не бачу, не хотілося б, щоб у такої осяжної та потрібної статті виникли проблеми. Звернув на це увагу, бо дораховую зараз минулорічну Фантастичну осінь і цього року збираю зробити окрім базових балів бонусні бали за окремими рубриками, тож гадаю, чи варто робити номінацію "найкращий фантастичний комікс", бо претендуватиме на перемогу саме ця стаття, проте я назвав речі, що сіють сумніви. До речі, можете долучатися і до нового тематичника, сподіваюся, що встигну дорахувати минулий до її офіційного початку 20 вересня.--Yasnodark (обговорення) 15:35, 4 вересня 2019 (UTC)

@Yasnodark: YesТак Зроблено --Sourlemoning (обговорення) 13:57, 18 вересня 2019 (UTC)
Дякую @Sourlemoning: та вітаю! Також хочу повідомити, що вже розпочалася реєстрація щодо участі на цьогорічну фантастичну осінь, що стартує офіційно 20 вересня, проте розпочинати можна вже зараз, для участі в тематичнику запрошую зареєструватися на сторінці.--Yasnodark (обговорення) 14:05, 18 вересня 2019 (UTC)
@Yasnodark: А сторінці про «Бетмен: Рік перший» знайдеться місце для номінації? Бо я над нею вже давно працюю, навіть допомогу від знавців мови отримував. Та й сам наперекладав дуже багато інфи, яку брав з зовсім різних сайтів, і передивився багато документалок про комікс та його створення. Наша сторінка навіть вийшла краща за англійську версію. --Sourlemoning (обговорення) 12:01, 14 жовтня 2019 (UTC)
Sourlemoning вітаю! Ні, підрахунки минулорічного тематичника вже завершені з місяць тому, та й для коміксів — лише одна номінація, тож ваш внесок у згадану вами статтю може піти в залік лише цьогорічної осені (отже реєструйтеся) в номінації "найкращих поліпшень", якщо в мене звісно вистачить наснаги на такі ж детальні підрахунки, як у минулі три роки.--Yasnodark (обговорення) 12:06, 15 жовтня 2019 (UTC)