Обговорення:Вовнюк Прокоп

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Залишено Ця стаття — колишній кандидат на вилучення, що була залишена.

Пояснення причин і відповідне обговорення ви можете знайти на сторінці Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення/3 вересня 2019.

Повторне виставлення статті на вилучення без ґрунтовних підстав для перегляду попереднього рішення може вважатися порушенням ВП:НДА.

Шановні редактори, якщо хтось вважає, що не треба розміщувати в Вікіпедії коротких біографій вояків УНР про яких ми знаємо, прошу про це відверто написати. Цікаво хто ці редактори. Взагалі мене дивує, що хтосб робить внесок знаходить інформацію про непересічну людину (значення якої вояк за Україну до 1925 р. Діяч православної та української культри на Підляшші), аж комусь кортить то зразу видалити. Поважайте чужу працю - це нова сторінка. Люди, що померли якийсь час тому, викликають, звичайно, найменше питань, тому що історія, як правило, чітко відображає ступінь їхньої значимості. Час відсіває тих, хто не зробив істотного внеску в скарбничку людства. Основні питання, що задаються при аналізі значимості історичної особистості: Згідно правилам: Чи залишила ця людина після себе що-небудь, визнане фахівцями в даній галузі як помітний внесок? Так воювала за Україну до 1925 р. в легендарному з'єднанні УНР Чи є згадування про неї через кілька років після смерті (за винятком генеалогічних досліджень)? так в списку вояків УНР поховааних у Польщі, могила входить до українських військових поховань у Польщі Чи згадується вона у довідкових виданнях, включаючи галузеві і місцеві (краєзнавчі)? Так згадується, джерело вказано в статті Рідкість згадування особи в Інтернеті не є достатньою підставою для вилучення статті про діяча минулого: дотепер у Мережі представлена повна інформація не з усіх галузей людської діяльності, особливо, коли мова йде про їхню історію.

фото[ред. код]

як розумію, фото було, але не викладено чи вилучене через відсутність авторських прав і некоректність ліцензії. а чи не можна викласти хоча би в низькій роздільності? або у форматі "добропорядного використання? --ursus 18:18, 17 листопада 2019 (UTC)